RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Липень » 12 » Статистика свідчить
9:17 PM
Статистика свідчить

Перша новина на сайті “Срібнянщина” (sribne-gazeta.com.ua) з'явилась 24 серпня 2011 року. Цей день ми вважаємо днем народження нашого сайту.
Відтоді лічильник щодня показує десь 600-800 переглядів сайту, досягаючи по окремих новинах понад 2000 переглядів. Крім новин до послуг відвідувачів сайту фотозвіти з різних подій життя району, архів номерів газети “Срібнянщина”.
Цікавою виглядає статистика відвідувань сайту. Наприклад, у червні цього року 88,2% переглядів сайту припадало на відвідувачів з України, 8,2% - на США, 3,3% - на Росію. На четвертому місці з показником менше 1% - Китай, на п'ятому – Білорусь. Трійка лідерів залишається незмінною і по всіх інших місяцях 2016 та 2015 років. Інколи Росія посувалась навіть на четверте місце, поступаючись Ісландії.
Важко повірити, що в Сполучених Штатах Америки живе вихідців з Срібнянського району, яким цікавий наш сайт, більше, ніж у Росії. Пояснення тут одне – дієвість путінської пропаганди. 
Можна багато говорити про непоінформованість про ситуацію в Україні та бажання наших земляків одержати об'єктивну інформацію про рідний край красномовно свідчить саме за себе. 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 519 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.9/7
Всього коментарів: 6
+1   Спам
5 Леонiд   (19.07.2016 10:35 AM)
В недалекому минулому все починалось з комунiстичноi партii...Тепер все з Путiна та з його пропанганди...Я живу i працюю в Москвi i пропаганди про перегляд "Срiбнянщини" не помiтив.Багато украiнцiв живуть и працюють в Москвi,та й у нас,на заводi немало землякiв робить i продовжують цiкавитись новинами зi своiх районiв,любити рiдну Украiну як i я рiдну Срiбнянщину.Ми спілкуємося на рiднiй мовi i за це нас на гiлляку не тягнуть i не переслiдують. А улюбленому сайту хочеться побажати щоб було бiльше хороших новин, творчоi наснаги i бiльше читачiв. А таку статистику краще не друкувати, бо вона пахне минулим комунiзмом.Хоча є хороше прислів'я:" Хіба хочеш-мусиш".

0  
6 sribne_gazeta   (19.07.2016 11:44 AM)
Дякую за коментар! Дійсно буває така статистика, якої не хочеться ні бачити, ні знати, ні читати. Але що зробиш, коли вона дійсно існує...

4 Сергей   (19.07.2016 6:46 AM)
Внизу на странице сайта стоит автоматический счетчик просмотров uCoz. Вся статистика оттуда. Счетчик устроен без ваших воображаемых подлизалок. Ему все равно кто смотрит сайт. А зачем вам фамилии? Сребное, за вашей терминологией, небольшой "хутор". И кто в какую страну выехал здесь все и так знают. Не устраивает версия о выходцах из Сребного, значит сайт просматривают коренные американцы, в отличие от россиян. Но статистика от этого не меняется.

3 Анастасия   (18.07.2016 9:51 PM)
Назовите выходцев из Сребного проживающих в Америке? Или может нужно было подлизать и показать "правильную" статистику?

2 Сергей   (18.07.2016 7:55 AM)
Если наши земляки в США больше интересуются этим сайтом чем наши земляки в Росcии (а он вряд ли кому интересен за границей кроме выходцев из Сребнянского района), то сразу Сребное становится хутором плюс американизация, бандеровцы и т.д. Верной дорогой идете...

1 Анастасия   (17.07.2016 9:04 PM)
Господи боже мой, американизация дошла до хутора Сребное, удачи в дороге. Верной дорогой идете товарищи...
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:51 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!