RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Жовтень » 14 » 14 жовтня - День захисника України
9:21 PM
14 жовтня - День захисника України

Сьогодні у Горобіївці  святкували День Захисника України. В рамках заходу відбулися спортивні змагання з міні-футболу, підтягування, настільного тенісу, перетягування канату та стрільби з пневматичної гвинтівки, у яких взяли участь команди семи сільських та селищних рад - Горобіївської, Срібнянської, Дігтярівської, Харитонівської, Карпилівської, Подільської і Гурбинської. Учасників змагань привітали Горобіївський сільський голова Олександр Матійко, начальник відділу у справах сім"ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Ганна Тимошенко, в.о. військового комісара Срібнянського РВК Сергій Дитюк. Почесне право підняти прапор змагань було надано учасникам АТО Анатолію Бережному з Дігтярів та  Олександру Лисенку з Горобіївки.
У стрільбі з пневматичної винтівки перше місце зайняв Олександр Желіба з Подолу з результатом 33 очка із п"яти пострілів, друге виборов учасник команди з Харитонівки, третє - у Горобіївської команди.
У змаганнях з футболу перше місце здобула команда Гурбинець, друге - харитонівчани, на третьому були подільські футболісти.
Переможцем змагань з настільного тенісу став Роман Сотченко з Подолу, на другій сходинці - Микола Кошкідько з Горобіївки, на третій - Олег Гайдай з Карпилівки.
Перше місце приніс Олег Гайдай карпилівській команді і в підтягуванні  на перекладині, показавши переможний результат - 22 рази.
Неймовірно емоційними і напруженими були змагання з перетягування каната. Тут чемпіоном стала подільська команда на чолі з в.о. військового комісара Срібнянського РВК Сергієм Дитюком. Друге місце дісталось команді Гурбинець, третіми були харитонівчани.
Згідно положення змагань додаткові бали команди одержували за участь у змананнях голів громад та учасників війни на Сході України. Активну участь у змаганнях взяли сільські голови - Іван Дейнека з Гурбинець, Юрій Остапенко з Харитонівки, Ігор Бринза з Карпилівки та господар змагань Олександр Матійко. У 
більшості команд взяли участь і учасники АТО - Юрій Кисляк з Харитонівки, Віталій Степанюк з Срібного, Анатолій Бережний з Дігтярів, Олександр Лисенко з Горобіївки. Учасником АТО є і Горобіївський сільський голова Олександр Матійко. 
У загальнокомандному заліку переможцем змагань стала команда Подолу, на другому місці - Гурбинці, на третьому - Харитонівка.
До несподіванок спортивних баталій слід віднести дострокове завершення змагань командою Срібного. До останнього, але безрезультатно, чекали на участь у змаганнях і сусідів із Савинець. На жаль, у савинчан щось не склалося.
Після завершення змагань у сільському будинку культури відбулося нагродження переможців та святковий концерт, підготовлений районним будинком культури. З вітальним словом до учасників святкових заходів звернулись Горобіївський сільський голова Олександр Матійко, голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко.
А потім Олександр Матійко запросив всіх гостей і господарів свята до столу з смачним кулішем...

Категорія: Суспільство | Переглядів: 992 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.5/13
Всього коментарів: 1
1 ФІЛІП...   (22.10.2016 5:00 PM)
Так учасники АТО на сході України (учасники бойових дій)
найповажніші люди нашого буденного життя, люди з великої букви і просто герої, які знають що таке війна не від якихось розповідів, а із власноно досвіду. Ці люди отримали цей стасус жертвуючи кожною хвилиною свого дорогоцінного життя.
Але навіть у нашому невеликому Срібнянському повіті на даний час знаходяиься псевдо герої, війни на Донбасі.
Нещо давно я отримав чутку про те, як Срібнянський таксист розповідав про те, що він воював на Донбасі.
Знаючи цю знахабнілу людину, яка постійно відкрито бреше людям я не витерпів цього і вирішив висвітлити дану інформацію на публіку.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:15 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!