RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Через поле, через гай йде до діток Миколай, у білесенькій торбинці він усім несе гостинці
5:28 PM
Через поле, через гай йде до діток Миколай, у білесенькій торбинці він усім несе гостинці

Хоч кажуть, що Святий Миколай обдаровує подарунками тільки слухняних дітей, але це свято ні в кого не віднімає надію. Бо коли і маєш на своєму рахунку якісь негарні вчиники, але прагнеш стати кращим, Миколай це обов'язково помітить і оцінить, зробить так, щоб ніхто не залишився без подарунків.
Важко справитися йому цього дня з таким обсягом роботи. На одній тільки Срібнянщині сотні дітей чекають на подарунки, спробуй встигнути! Ось тут і приходять йому на допомогу добровільні помічники, які на один день стають "колегами" Святого Миколая.
Зранку, о десятій годині завітали у Срібне до дитсадка Срібнянський селищний голова Олег Куделя та заступник директора ТОВ "Обрій" Анатолій Ткаліч. Вони вручили дітям солодкі подарунки від ТОВ “Обрій”  та переглянули святкову виставу, яку підготували діти разом з вихователями. Подарунки у дні новорічних свят одержать в усіх школах та дитсадках, де обробляє землю ТОВ “Обрій” – в Срібному, Гриціївці, Гурбинцях та Горобіївці.
Долучились до допомоги Святому Миколаю керівники району, депутати районної ради. Вони вручали подарунки дітям із сімей, які переїхали в наш район із Сходу України, з територій окупованих російськими загарбниками та бойовиками, дітям із багатодітних сімей, де виховуються п'ять і більше дітей,  та дітям-сиротам.
Так,  сім'ї Красновид з Горобіївки подарунки вручали голова районної ради Олена Панченко та голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко. На жаль, доля розпорядилася так, що п'ять дітей цієї сім'ї, які навчаються у Горобіївській школі, залишились під опікою лише однієї бабусі Тетяни Павлівни, - найстарша, одинадцятикласниця Віка, дев'ятикласниця  Саша, шестикласниця Лєра, п'ятикласник Женя та найменший, першокласник Нікіта. Вони дякували за подарунки, за увагу дорослих.
А в Савинці з подарунками від СТОВ “Батьківщина” у сім'ю Гончарових, яка у 2014 році переїхала в це село з окупованого Луганська, завітав головний агроном товариства, депутат районної ради Володимир Якименко. Школярі Варя, Катя та Саша у цей час були у школі, тож за всіх подарунки одержали найменший у сім'ї Жора, якому скоро виповниться сім місяців, та його мама Марина Григорівна.
Швидко минув цей короткий зимовий день, який подарував радість і дітям, які одержали подарунки, і дорослим, які зробили добру справу.

Подарунки від ТОВ "Обрій" вручає заступник директора товариства Анатолій Ткаліч

Привітати з святом Миколая сім'ю Гончарових, яка у 2014 році переїхала у Савинці з окупованого Луганська, завітав головний агроном СТОВ "Батьківщина" Володимир Якименко

Багатодітній сім'ї Красновид з Горобіївки подарунки вручали голова районної ради Олена Панченко та голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко

Категорія: Суспільство | Переглядів: 828 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/13
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
16.11.2018
11:45 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!