RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Січень » 17 » Напрацьовано звернення та визначено делегатів на з’їзд Української асоціації районних та обласних рад
6:33 PM
Напрацьовано звернення та визначено делегатів на з’їзд Української асоціації районних та обласних рад

 

16 січня відбулися загальні збори повноважних представників членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» Чернігівської області. 
Відкриваючи збори, голова обласної ради Ігор Вдовенко зазначив, що Українська асоціація районних та обласних рад – це добровільне об'єднання органів місцевого самоврядування України, яке розпочало свою діяльність у 1991 році. Нині асоціація згуртувала навколо спільних ідей та насущних завдань 433 членів з усіх регіонів України. Від Чернігівщини до її складу входять: Чернігівська обласна рада та 13 районних рад.
За словами Ігоря Вдовенка - це перша зустріч уповноважених представників у такому форматі. Оскільки 17 лютого поточного року відбудеться з'їзд Всеукраїнської асоціації, на якому, серед іншого, буде розглядатись питання «Про внесення змін до складу Правління асоціації, визначення його кількісного складу», тому необхідно обрати кандидатури до складу Правління.
Відповідно до Статуту асоціації її Правління формується за принципом рівного представництва регіонів: по два представника від кожної з областей, один із яких представляє обласну раду, а інший – районні ради. Чернігівщину в Правлінні асоціації представляє голова представницького органу Придесення Ігор Вдовенко, а від районних рад області учасники засідання делегували свою колегу - голову Срібнянської районної ради Олену Панченко.
Разом з тим, учасники зборів висловили стурбованість стосовно невизначеності повноважень та подальшої долі районних рад в умовах процесів децентралізації та створення ОТГ. 
У результаті діалогу присутні дійшли висновку звернутися із відповідними пропозиціями до Української асоціація районних та обласних рад.
За інф. відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

http://chor.gov.ua

 

Категорія: Влада | Переглядів: 485 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.9/10
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:35 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!