RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Січень » 30 » Вдома і стіни допомагають
6:09 PM
Вдома і стіни допомагають

Відбулися змагання з настільного тенісу серед школярів у рамках районної спартакіади. Школярі загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів розігрували призові місця у Карпилівській школі, учні загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів – у Гриціївській.
Приємно бачити, що всі школи відправили своїх представників на змагання. Переможцями на своїх столах стали: у хлопців – Володимир Скорик і Артем Сержан (обидва – Гриціївська школа), у дівчат – Тетяна Іваненко (Горобіївська школа) і Анна Повознюк (Подільська школа). Другі місця посіли Євген Марйоха (Васьківська школа), Євген Тютченко (Горобіївська школа), Світлана Яцун (Подільська школа) і Олександра Красновид (Горобіївська школа). Треті місця дісталися Віталію Вербняку (Калюжинська школа), Юрію Петенку (Васьківська школа), Каріні Фурсі (Калюжинська школа) і Альоні Скорик (Гриціївська школа). У загальному заліку перше місце посіла команда Гриціївської школи, другими стали школярі Горобіївської школи і третіми – учні Подільської школи. За індивідуальні досягнення спортсмени були нагороджені медалями і грамотами, за командні – грамотами. 
У Карпилівці змагання відбувалися дещо довше, але і представництво команд там більше. Переможцями на своїх стали стали: серед хлопців – Назар Клочко (Сокиринська школа) і Артем Пішта (Карпилівська школа), серед дівчат – Ірина Андрієнко і Наталія Сачко (обидві – Карпилівська школа). Другі місця посіли Артем Літвінов (Гурбинська школа), Юрій Сучков (Срібнянська школа), Руслана Жижка (Гурбинська школа) і Вікторія Красновид (Савинська школа). Третіми стали Віталій Бибик (Срібнянська школа), Іван Зінов’єв, Дар’я Сисуненко (обоє – Дігтярівська школа) і Каріна Дейнека (Гурбинська школа). У загальному заліку із суттєвими відривом перемогла команда Карпилівської школи, другими стали учні Гурбинської школи і третіми – учні Сокиринської школи. Так само за індивідуальні досягнення спортсмени отримали медалі і грамоти, а за командні здобутки – грамоти.
Після закінчення змагань в обидві школи завітали голова районної ради Олена Панченко і начальник земельного відділу СТОВ «Батьківщина» Сергій Беребенець. Вони привітали усіх спортсменів з успішним завершенням змагань і вручили грошові винагороди від СТОВ “Батьківщина” за призові місця та заохочувальні винагороди для решти команд-учасниць. 

Категорія: Спорт | Переглядів: 612 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:36 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!