RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Лютий » 22 » “Краще - разом” – сказали подоляни
8:17 PM
“Краще - разом” – сказали подоляни

На позачерговій п'ятнадцятій сесії Срібнянської селищної ради сьомого скликання депутати дали згоду на добровільне об'єднання усіх сіл і селищ району в Срібнянську об'єднану територіальну громаду. Сесія доручила селищному голові Олегу Куделі звернутись до всіх сільських і селищних рад району з пропозицією про добровільне об'єднання територіальних громад.
Першою у районі громадою, яка на громадських слуханнях розглянула цю пропозицію, стала Подільська громада. Сільський голова Віталій Желіба ознайомив учасників слухань з текстом рішення сесії Срібнянської селищної ради та поділився своїм баченням доцільності об'єднання. На його думку, це єдиний шлях зберегти Срібнянщину в її нинішніх географічних межах, не допустити розпорошення району, де проживає фактично лише біля 10 тисяч чоловік, зберегти існуючу інфраструктуру та закликав згуртуватись і прийняти правильне рішення.
Важливою у цій справі Віталій Желіба назвав позицію народного депутата Олега Дмитренка, який підтримує саме такий варіант об'єднання – в єдиній Срібнянській громаді.
Віталій Желіба розповів учасникам громадських слухань про адміністративно-територіальний устрій об'єднаної громади, необхідність пройти весь шлях до її утворення згуртовано, без маніпуляцій, дезінформації, які нікому не підуть на користь.
Підтримала пропозицію об'єднання в єдину Срібнянську громаду жителька села, начальник районного відділу культури Валентина Желіба та присутня на слуханнях голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко.
Голосування за підсумками обговорення показало одностайність подолян – жоден із 59 учасників зібрання не проголосував проти, два утримались.
До речі, можна сказати, що неформальне об'єднання Подолу з Срібнянською громадою вже давно існує. Підрахунки, проведені після громадських слухань, показали, що у Срібному працюють не менше 80 жителів Подолу без урахування працівників СТОВ “Батьківщина”. А загалом – понад 100 чоловік. Відтак, уявити об'єднану Срібнянську громаду без Подолу неможливо так само як Київ без Подолу київського.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 560 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/6
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
16.11.2018
11:15 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!