RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Березень » 21 » "Краще разом", – сказали вже 12 із 13 територіальних громад Срібнянського району
7:46 PM
"Краще разом", – сказали вже 12 із 13 територіальних громад Срібнянського району

Після того, як 19 березня у Сокиринцях та Олексинцях, а 21 березня у Калюжинцях на громадських слуханнях люди підтримали пропозицію про добровільне об'єднання усіх сіл і селищ району в Срібнянську об'єднану територіальну громаду, Васьківці залишаються єдиним селом, де ще не відбулось громадське обговорення відповідно до вимог Закону “Про добровільне об'єднання територіальних громад”.
Обговорення, згідно рішення сесії сільської ради, відбудеться у Васьківському будинку культури 25 березня о 10 годині.
За неофіційною інформацією прохання про входження до Срібнянської об'єднаної територіальної громади можуть подати ще три громади з сусіднього Талалаївського району.  

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 876 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 3
3 Віталій   (01.04.2017 0:49 AM)
Це відео ще раз підтверджує відому істину - кожен повинен займатися тим, до чого народжений. Спочатку потрібно навчитися людей поважати, а потім, можливо, керувати. Сільський голова - це посадова особа, представник держави, який охороняє права, свободи і законні інтереси громадян, за що отримує зарплату з державного бюджету. Виникає питання, чиї інтереси відстоює Олександр Боровик? Напевно свої, точніше свою ставку. По-друге, дивує бездіяльність керівництва району, адже всі докази перевищення повноважень, порушення конституційних прав на повагу до честі та гідності, на вільне волевиявлення, наклеп на Народного депутата України, заклики проти державної влади, від якої він отримує зарплату, наявні.

2 Євген   (30.03.2017 9:12 PM)
Які ж все таки "Сміливі і Праведні " коментують це. Я навіть не здивуюсь якщо ці всі коментарі пише одна людина підкуплена нашими праведниками-депутатами.

1 Василь   (26.03.2017 7:41 AM)
У Васьківцях настав диктаторський режим? Сільський голова Боровик 25 березня зірвав громадські слухання нікому не дав виступить на зборах і не дав людям проголосувать. І депутату обласної ради Дейкуну не дав виступить! Куди ж дивиться вища влада? Чи у Васьківцях закони України вже не діють?
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
19.02.2019
4:32 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!