RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Березень » 26 » Самозванців нам не треба. Командиром буду я!
9:31 AM
Самозванців нам не треба. Командиром буду я!

Вчора у Васьківцях відбулася подія, яку ще дуже довго згадуватимуть жителі села. 25 березня 2017 року сільський голова Олександр Боровик позбавив їх права голосу у вирішенні питань сільської громади.
На громадських слуханнях, які мали відбутися цього дня згідно рішення сесії Васьковецької сільської ради, він у черговий раз, як  завчену мантру, презентував жахливі наслідки утворення Срібнянської об'єднаної громади. Ту саму, яку читав на недавніх громадських слуханнях у Сокиринцях. Залякував людей тим, що у об'єднаній громаді у них заберуть землю, пасовища, майно, ліквідують виборчу дільницю, назвав об'єднання “бидлівським ярмом” і громадські слухання з цього питання “дорогою до шибениці”. 
“Голосувати сьогодні треба поіменно, - сказав Олександр Боровик. – Нащадки повинні знати, хто голосував за знищення села і хто за збереження”. Результати голосування по цій пропозиції, мабуть налякали сільського голову і він вирішив, що подальше проведення зборів недоцільне та й закрив їх. 
Коли одна з жительок села все таки спробувала виступити, сільський голова накинувся на неї у буквальному розумінні цього слова. Розпустивши руки, він почав виштовхувати жінку від трибуни, смикати її за одяг.
Голова залишався незворушним, навіть тоді, коли присутні у залі вмовляли його надати слово депутату обласної ради від нашого району Миколі Дейкуну. Як не просили люди продовжити слухання, Олександр Боровик був непохитним. Згодом він перемістився на гальорку, де очолив невелику групу підтримки, яка почала скандувати під керівництвом голови: “ганьба, ганьба!..”
Врешті-решт безрезультатне протистояння у холодному будинку культури змусило розійтися учасників зібрання. Зневага Олександра Боровика до гарантованих державою прав і свобод жителів Васьківець справляла гнітюче враження. 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 997 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/13
Всього коментарів: 5
5 Сашко- Мишку   (30.03.2017 9:58 PM)
Миша боровик ты мелкое г..... с комплексом наполеона признай шо ты и твій брат бездарі а твій брат дак ще безграмотне быдло котре дорвалось до кормушки, а прятатся ніхто не буде росто таку мелочь страшно трогать.

4 Руслан   (30.03.2017 9:08 PM)
Ой , як всі жаліють цю так звану "БІДНУ ПОБИТУ ЖІНКУ", яка лізе куди захоче і розпуска язика проти всіх хто їй не подобається. Таких продажних шкур взагалі потрібно не допускати до зборів .

3 Сашко   (30.03.2017 7:59 PM)
Може я писать толком не вмію але козак із жінкою битись не стане А цей за жінку вхопився як ненормальний. При чому тут жиди? Ми сьогодні до них в Ізраїль їдем заробить на кусок хліба а не вони до нас.

0  
2 МИША   (30.03.2017 6:34 PM)
ТИ дебіл спочатку научись писати и вобще хочеш щось висказатись то вийди и скажи а не ховайся прост.....тка подла. Боровик Саша ти воистину од бога голова якби були такі всі то дійсно ця ненька украина розцвіла і жиди б повтікали

1 Сашко   (29.03.2017 8:31 AM)
Боровик не голова можно звернутись в суд за його ганебну поведінку за перевищення службових обовязків, а його братець мелкий прыщ со своими дружками то вообще цирк, мале а дурне
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
1:14 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!