RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Березень » 28 » І таке буває...
3:54 PM
І таке буває...

Зала, у якій проходили щорічні загальні збори у Харитонівці, ледве вмістила всіх жителів села, які прийшли на зібрання, а також представників двох сільгосптовариств, які обробляють харитонівські землі – СТОВ “Батьківщина” та ТОВ Агрофірма "Обрій" LTD з села Харкове Талалаївського району. 
Початок зборів здавалось би не передбачав виникнення конфліктних ситуацій. Звіт сільського голови, обговорення, виступи представників з району та сільгосптовариств давали змогу кожному висловити свою точку зору на ті чи інші питання сільської громади, внести свої пропозиції, звернути увагу на проблеми.
У своєму звіті перед громадою сільський голова Юрій Остапенко розповів про роботу ради, питання, які розглядались на засіданнях сесій та виконкомів, про роботу по благоустрою, допомогу громаді обох сільгосппідприємств. 
І СТОВ “Батьківщина”, і ТОВ Агрофірма "Обрій" LTD своєчасно сплачують податки та орендну плату за землю, дають роботу відповідно для 45 та 20 жителів села.  Проте, плата за оренду майнових паїв ТОВ Агрофірма "Обрій" LTD не виплачує протягом п'яти років.
 Від “Обрію” через Благодійний фонд Сергія Тігіпка громада одержала у минулому році по соціальній угоді 40 тис. грн. Постійну підтримку одержує громада від СТОВ “Батьківщина”. Це, зокрема, допомога у проведенні Дня села, участі громади у Воздвиженському ярмарку у Срібному, розчистці доріг від снігу та інші.
На зборах відбулося знайомство жителів села із новим генеральним директором ТОВ Агрофірма "Обрій" LTD Олегом Фіщуком, який на день проведення зборів лише другий день перебував на цій посаді. Олег Ростиславовивич поділився своїм баченням співпраці агрофірми та власників паїв, закликав усіх до конструктивної роботи і відповів на довгий перелік запитань. Жителі села цікавились, зокрема, чому не видані частині власників паїв їхні примірники договорів оренди, коли будуть викуплені майнові паї, чи може агрофірма допомогти з виділенням землі для громадського пасовища, чому не дозволяють на кілька днів завезти на тік зерно, яке в рахунок орендної плати від СТОВ “Батьківщина” одержують жителі села, чи можна посіяти на землях агрофірми хоч по десять гектарів гречки, проса, соняху для переробки на крупу та олію, чому в сільських магазинах немає у продажу борошна, яке виробляє агрофірма.
Перед жителями виступив директор СТОВ “Батьківщина” Микола Дмитренко. Він розповів про умови оренди землі в товаристві, допомогу соціальній сфері. До речі, саме в день зборів автомобіль “Батьківщини” мав доставити в село подарунок для громади, точніше для її найменших жителів – сучасний дитячий майданчик. А ще “Батьківщина”, як пообіцяв Микола Дмитренко, у цьому році побудує для харитонівчан автобусну зупинку та допоможе відремонтувати греблю ставка. Як і торік трактори товариства оратимуть городи власників паїв за пільговою ціною 8 грн. за сотку.
Більш детально про оренду землі, оформлення спадщини розповів начальник земельного відділу товариства Сергій Беребенець. Він порадив жителям села не укладати  договори на значні терміни, орієнтуючись на мінімальний термін 7 років.
Конструктивна робота зборів закінчилась, коли до трибуни вийшов директор із земельних питань  ТОВ "ТАС АГРО"* Андрій Левковець. Від нього перепало на горіхи не тільки виступаючим, але і їхнім родичам, яких не було у залі.  Мабуть, забувши про свою досить високу посаду у агрохолдингу, він не вибирав слів, то називаючи присутніх, чиї репліки йому не сподобались, собаками, то наліво і направо сипав порадами замовкнути і не брехати, перебивав виступаючих, не звертаючи уваги на неодноразові зауваження сільського голови. Апофеозом цього театру одного актора стала роздача грошей у президію зборів. Чи то в знак вдячності за зауваження, чи щоб похизуватися своїми достатками. Прикро, що не побачив цього виступу Сергій Леонідович Тігіпко. Мабуть, він не залишив би такого оратора і борця за позитивний імідж агрохолдингу без заслуженого заохочення.
Розрядити ситуацію спробував генеральний директор "Обрію" Олег Фіщук. Склалось враження, що побачене і почуте виявилось для нього зовсім неочікуваним. Те, що відбувалося у залі він назвав “шоу” і попросив у присутніх вибачення “за таких горе-керівників і юристів”. 

-----

*ТОВ "ТАС АГРО" за інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань має наступний Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа:
КОМПАНІЯ "КІНТАС ЛІМІТЕД"
Адреса засновника: 1097, НІКОСІЯ, ДІАГОРУ 4, "КЕРМІЯ" ОФІС 104, КІПР
ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ КОМПАНІЯ "КІНТАС ЛІМІТЕД" ТІГІПКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ 
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) КОМПАНІЯ "КІНТАС ЛІМІТЕД" ТІГІПКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ  
КОМПАНІЯ "ДЕВІСАЛ ЛІМІТЕД"
Адреса засновника: 1097, НІКОСІЯ, ДІАГОРУ,4, КЕРМІА ХАУС, ОФІС 104, КІПР

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 2013 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.5/14
Всього коментарів: 6
6 Макс   (21.04.2017 5:34 PM)
Как там дела у двуличного Левковца? Уже не играет в прятки с Сергеем Леонидовичем по земельных вопросах? Думает, что Шульц всё покрыл и никто не узнает о его проделках? Ещё и пиар-кампанию в обласных СМИ себе устроил. А на его месте надо бы сидеть тише воды, ниже травы. Но человек этого не понимает.

5 орендодавець   (21.04.2017 2:05 PM)
Видно звідки ноги ростуть, ця стаття чітко направлена на підтримку СТОВ "Батьківщина" вибачте пане редактор як і вся газета Срібнянщина. Коментарі з відти ж і непотрібно перекручувати інформацію ЦЕ В СТИЛІ ДМИТРЕНКА

4 Паша   (07.04.2017 10:25 AM)
За чиї гроші Левковець відмивається від позору у Харитонівці. На всіх обласних сайтах нада заплатить, Черніговському віснику нада заплатить. Ходять по всіх черніговських редакціях і тикають гроші. Своїм грошима платить чи Тігіпка розводить на бабки?

3 Петро   (07.04.2017 10:19 AM)
Це все бізнес як правильно сказав директор "Обрій" LTD Олег Фіщук. Тігіпко сам тепер вибере хто йому дорожчий. Скандаліст Левковець чи харитонівські власники паїв та їхня земля.

2 Гость   (31.03.2017 3:30 PM)
Я думаю, що на думку харитонівчан левковцю наплювати і він цим не переймаєцця

1 Ваш пайовик   (30.03.2017 12:27 PM)
Авторитет Левковця у Харитонівці після цих зборів упав дальше нікуди. Ганьба!
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:22 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!