RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Квітень » 25 » У Сокиринцях та Дігтярях СТОВ “Батьківщина” відкрито дитячі майданчики
1:11 PM
У Сокиринцях та Дігтярях СТОВ “Батьківщина” відкрито дитячі майданчики

Днями відбулася святкова подія для дітей та їх батьків, які проживають у Сокиринцях і Дігтярях,– відкриття дитячих майданчиків від СТОВ  “Батьківщина”. 

У Сокиринцях початок цій справі поклали у серпні минулого року, коли за кошти сільського бюджету – 45500 грн. було придбано устаткування для майданчика та за допомогою СТОВ “Батьківщина” і небайдужих односельчан встановлено його і впорядковано територію.
Тепер майданчик оновився знову, та ще й як! Він став справжнім казковим містечком. СТОВ “Батьківщина” придбало ігрове обладнання, тренажери на суму біля 200 тис. грн., завезли на площадку річковий пісок.
На урочисте відкриття дитячого містечка завітали директор товариства Микола Дмитренко та голова районної ради Олена Панченко. Вони привітали найменших сокиринчан та їх батьків, працівників дитячого садка, які прийшли на урочисте відкриття. 
Сільський голова Анатолій Маснуха, жителі села щиро дякували за такий чудовий подарунок.

Цього ж дня відбулося відкриття подібного дитячого містечка і в Дігтярях, на території дитсадка.  З нагоди свята дорослі і діти підготували справжню концертну програму, вони дякували за допомогу, за всі гарні справи, які робить для Дігтярівської громади СТОВ “Батьківщина”. 
Селищний голова Віктор Хропост у своєму виступі зазначив, що придбати такий майданчик за кошти селищного бюджету неможливо. Він подякував за постійну допомогу громаді народному депутату Олегу Дмитренку, директору СТОВ “Батьківщина” Миколі Дмитренку, голові райдержадміністрації Ніні Бондаренко, голові районної ради Олені Панченко, а також батькам, працівникам дитсадка, які брали активну участь у облаштуванні дитячого майданчика, депутатам селищної ради.

З нагоди свята обидва дитячі садки, Сокиринський і Дігтярівський, одержали подарунки від місцевої влади, які вручали Анатолій Маснуха та Віктор Хропост.
 Треба було бачити щасливі очі дітей, які після завершення урочистостей нарешті дістали доступ до всіх розваг дитячого містечка.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1002 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
19.02.2019
4:52 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!