RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Травень » 10 » На сокиринській сцені - прем'єра
6:56 PM
На сокиринській сцені - прем'єра

Місце дії комедії - звичайне село в період радянської влади, де всі керівні пости зайняли виключно чоловіки. Але після однієї бурхливої ночі з піснями й великою кількістю самогону, прокинувшись, дядьки виявляють, що тепер усім заправляють жінки й ведуть вони себе точно так само, як чоловіки.
Неперевершеним у своїй ролі завідуючого механізацією Тарана був Сокиринський сільський голова Анатолій Маснуха. Його вміння зіграти роль як реальність, що не підлягає сумніву, було гідно оцінене глядачами. Мабуть кожен пригадав подібного Тарана і в своєму житті. Як за часів колгоспів так і сьогодні, з тих, хто любить випити і розважитись, знайти сто причин, щоб ухилитись від роботи. Зате вдома вони показують себе неабиякими "господарями", коли керують власними дружинами.
 На відмінно зіграли свої ролі вчитель пенсіонер Іван Коваленко (бригадир Онисько),  медпрацівник пенсіонер Іван Романько (Аристарх) і його дружина по ролі у виставі, повар дитсадка Віта Полковніченко (доярка Катерина), директор будинку культури Іван Сологуб (зав. птахофермою Оверко), художній керівник будинку культури Павло Марйоха (сторож Корній), завгосп школи Віталій Харченко (обліковець Грицько) та найменший артист, учень 8 класу Сокиринської школи Олександр Хоменко (Павлик).
А якими переконливими у ролях жінок, котрим дісталася чоловіча влада, були секретар Сокиринської сільради Ольга Петенко (Одарка, дружина Тарана), куратор СТОВ «Батьківщина», депутат районної ради Ірина Криклива (Уляна, дружина Ониська), бухгалтер сільської ради Наталія Немцева (Ганна, дружина Аристарха), працівниця дитсадка Оксана Сенчук (Олена Устимівна, дружина голови колгоспу)! Керували і колгоспом, і своїми чоловіками, ще й випити-погуляти встигали так, ніби все життя цим займалися.
І тільки наприкінці стало відомо, що всі показані на сцені події виявились страшним сном зав. механізацією Тарана. Як же знову полюбив він свою Одарку, недовго поживши її життям, нехай і у сні! Полюбив сам, ще й за виховання товаришів узявся, розпочавши з Аристарха: “Не смій при мені так говорити про жінок! На них молитись треба, як на святиню. Я ось візьмусь за ваше виховання, зачекайте!..”
Глядачі, які прийшли, приїхали на виставу не тільки з Сокиринець, а й з Срібного, інших сіл району, не шкодували оплесків, довго не відпускаючи акторів зі сцени. 
 Всі слова вдячності від переповненої глядацької зали передала акторам голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, яка вручила колективу відзнаку – Подяку районної ради та райдержадміністрації. Подякувала творчому колективу театру і голова районної ради Олена Панченко.
А актори у свою чергу висловили щиро дякували за допомогу у підготовці до вистави директору СТОВ «Батьківщина» Миколі Дмитренку, заслуженому майстру народної творчості Леоніду Гомону за виконання декорацій, звукорежисеру Констянтину Гапону, спеціалісту з соціальних питань СТОВ «Батьківщина» Сергію Коломайку, вчителю-пенсіонеру Валентині Савченко за оформлення презентації, жителям села Михайлу Полковніченку,  Миколі Синельникову та всім підприємцям і фермерам села, а також глядачам, які завітали на виставу та вболівали і гарячими оплесками підтримували акторів.


 

Категорія: Культура | Переглядів: 746 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.9/14
Всього коментарів: 2
2 Ніна   (20.05.2017 3:20 PM)
Спасибі і за публікацію й фото.
І за чудовий сайт!

1 Ніна   (20.05.2017 3:17 PM)
Горда за своїх земляків, за Сокиринці. Спасибі за творчість й ентузіазм. Таланти!
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
19.02.2019
5:15 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!