RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Червень » 13 » Із штрафом у 40 більйонів гривень аноніма підвела математика
3:26 PM
Із штрафом у 40 більйонів гривень аноніма підвела математика

Ну що, скажіть, робити нещасному олігарху, у якого ніяк не ладиться з роботою на землі? Як не тисне він з далекого закордонного офшору на підлеглих місцевих начальників, вимагаючи надприбутків, а воно не клеїться ніяк. Бо тим начальникам і самим треба заробити та ще й вкрасти хочеться. І підлеглим тих місцевих начальників теж треба заробити і вкрасти. А чого питається не вкрасти, коли власник-олігарх живе так далеко, що побачити його можна хіба що по телевізору? Та не просто живе, а неабияк розкошує!
Місцеві начальники тим часом роблять все можливе, щоб вислужитись перед олігархом, прибрати до рук побільше землі в оренду на кабальних умовах, дрібними буквами надрукованими в договорах. Та, на жаль, не дурний нині народ. Все вишукує можливості як би розпрощатись із офшорним олігархом та знайти для своєї земельки кращого орендаря.
Отут і починають здавати нерви у підлеглих олігарха. Як не викручуються вони, а паїв у оренді з кожним роком стає у них менше і менше. А в конкурентів, відповідно, на стільки ж більше. Бо конкуренти гроші не в офшори вкладають, а у розвиток виробництва, нову сучасну техніку купують, нові робочі місця створюють. Коли це таке було, щоб наш Срібнянський район по розміру інвестицій в розрахунку на одного жителя та по відповідних обласних рейтингах займав лідируючі позиції на Чернігівщині?
  Вже яких тільки ганебних слів не шкодують підлеглі олігарха для людей, при кожній нагоді соромлячи тих, хто хоче з ними розпрощатися. На деяких зборах такі словесні перли можна почути, що, здається, немає в цих начальників ні честі, ні гідності, ні ділової репутації.
Результатом усіх цих конвульсійних спроб стає ще більший спротив власників паїв. Отут якась світла голова і видала на-гора креативну ідею. Якщо не виходить здобути довіру у власників землі, так давай конкурентам життя підпортимо. Сказано-зроблено.  
Прокинулися вранці у понеділок 22 травня жителі Срібного, навколишніх сіл, повиходили на вулицю і диву далися! Чи ж це виборча кампанія розпочалася?! Куди не глянь – листівки літають. Великі такі, кольорові і на блискучому папері віддруковані.  Наче ворожі диверсанти вночі розкидали. А біля ринку у Срібному хтось цілу пачку не втримав. Хоч на макулатуру збирай.
У листівці карикатури на одне з сільгосппідприємств району, створені невідомим автором.
Порозглядали люди ці малюнки, подивувалися карикатуристу-маразматику, поспівчували йому та й за свої справи взялися. Одного шкода, що стільки грошей на вітер вилетіло. І не начальників ці гроші, а власників землі. Краще б дитячий майданчик якійсь громаді подарували, ніж так у черговий раз оконфузитись перед власниками паїв.
А в ніч з 12 на 13 червня підпільна друкарня видала чергову порцію анонімного бруду. Мовляв на їхнього успішного конкурента по сільськогосподарській діяльності накладено штраф у розмірі “40 000 000 млн грн”!
Як отака цифра взагалі називаєься?!

У інтернеті знайшли, що мільйон мільйонів  це – більйон. Існує таке рідко вживане слово. Але ж такої кількості гривень в Україні й близько немає! Навіть, якщо не в гривнях брати, а в копійках.
А може анонім скористався надбаннями міністра пропаганди гітлерівської Німеччини Йозефа Геббельса, який є автором відомої фрази:  “Чим більша брехня, тим швидше в неї повірять”.
Позитивом у цьому можна вважати одну цікаву деталь. Кожного разу на другий день після розкидання листівок йде довгоочікуваний цієї весни дощ. Наче землю вже більш-менш нормально промочило. На полях, городах все зазеленіло, ожило. Та ще один дощ не завадив би. Тож, допоможіть, анонімники, попрацюйте ще хоч раз, хоч одну нічку в районі. Попрацюйте не тільки на шкоду, а й на користь людям.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 522 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.6/8
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:27 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!