Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Червень » 20 » Цього року – у золотій середині
11:25 AM
Цього року – у золотій середині

Відбулася обласна спартакіада серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування, на яку зібралися 22 збірні команди Чернігівщини. Змагання проходили на базі СДЮШОР з лижного спорту.
На відкритті заходу заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова побажала учасникам вдалих стартів, переможних фінішів та чесної спортивної боротьби:
Право підняти прапор України на відкритті змагань було надано минулорічному переможцю - команді Новгород-Сіверського району.
Цьогоріч команди державних службовців області боролися за перемогу в шести видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки та перетягування канату.
За результатами змагань у загальному заліку, перше місце виборола команда Ічнянського району, друге місце – у команди Куликівського району, третє місце – у команди Сновського району.
Наша команда посіла 13 загальнокомандне місце і здобула друге місце у змаганнях з шахів (призове третє місце у індивідуальному заліку у змаганнях з шахів серед жінок посіла Людмила Ромазан).

Категорія: Спорт | Переглядів: 445 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2