RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Липень » 17 » Волонтерська допомога від “Батьківщини”
6:51 PM
Волонтерська допомога від “Батьківщини”

Ця машина з 1-ої окремої гвардійської танкової бригада прожила  стільки і побувала у таких бувальцях, що відновити її було майже нереально. Зважаючи і на обсяги, і на вартість робіт. Двічі “таблетка”, як називають цей автомобіль у народі, була в зоні АТО, під Авдіївкою, виконувала функції автомобіля “швидкої допомоги”, доставляла поранених з передової, долаючи всі перешкоди місцевого бездоріжжя.
В армії НАТО її давно б здали на брухт. У нас же машину чекав черговий капітальний ремонт, якому більше пасувала б назва “реанімація”.
Реанімувати машину на прохання командування батальйону взялися у СТОВ “Батьківщина”. На жаль, немає фото до її ремонту, але працівники ремонтної майстерні кажуть, що це були рештки кузова та шасі з приладнаними до нього несправними вузлами і агрегатами.
Більше місяця у майстерні товариства повертали “таблетку” до життя. Чи не найбільший обсяг робіт виконав зварювальник Євген Мартищенко. Добре потрудилися також слюсарі Петро Жмака і Анатолій Ковган, електрослюсар Олег Тумеля, моторист Іван Лавріненко, токар Віктор Маркіян та інші працівники майстерні. Контролювали хід робіт завідуючий майстернею Олексій Смалько та головний інженер товариства Іван Борсук.
Забрати машину приїхав у Срібне військовослужбовець Олег. Свого прізвища він попросив не називати в публікації. Машину підготували до відправки, міцно закріпивши її на кузові вантажівки. Так вона дістанеться до місця призначення значно швидше і з меншими витратами пального, ніж своїм ходом.
Працівники майстерні бажали Олегові без пригод дістатися до Авдіївки та успішної служби усім нашим бійцям, які захищають Україну від російсько-терористичних бандформувань. А наступного дня Олег надіслав до редакції фото про успішне прибуття до місця розташування своєї частини.

Категорія: Армія | Переглядів: 765 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
12:59 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!