RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Липень » 22 » Не словом, а ділом
7:34 PM
Не словом, а ділом

В Харитонівці відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика – подарунка громаді від СТОВ “Батьківщина”. Перед жителями села, які прийшли на свято разом з найменшими харитонівчанами, виступили сільський голова Юрій Остапенко,  голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко, спеціаліст СТОВ “Батьківщина” із соціальних питань Сергій Коломайко.
Чудовим доповненням до подарунка стала також автобусна зупинка від товариства, яка була доставлена і встановлена напередодні.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 854 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/8
Всього коментарів: 5
5 Микола   (25.07.2017 8:39 AM)
Он про Андрія Андрійовича Левковця скільки розказували. Про всі його добрі справи. Це ж з "Обрію" чоловік чи ні?

4 Грицько   (24.07.2017 5:42 PM)
Тоді вже і про ТОВ "Обрій" напишіть, що дане підприємство на соціальні проекти в районі витратило більше 300 тис. грн., а то про це ні слова. Якась однобока журналістика у нас в районі получається.

3 Мишко   (24.07.2017 12:30 PM)
Якби районом і досі керував Делія чи той земельний аферист, сто процентів не було б такої соціальної допомоги. Заплатила б "Батьківщина" паї, податки і які до неї ще претензії? А як є нормальні робочі стосунки з районною владою і громади одержують більше, так хіба це погано? Чи дитячий майданчик погіршав, як голова ради взяла часть у відкритті? Когось дістає, що він не брав участь у цьому так хто тебе не пускав? Це ж не якесь секретне партійне зібрання у срібнянській кафешці, а відкрите для всіх.

2 Ніна   (24.07.2017 9:43 AM)
Дуже добре,коли є співпраця з районної владою, сількогосподарським підприємством СТОВ " Батьківщина"- тоді є результат. Успіху ВСІМ.

1 паша   (23.07.2017 11:22 PM)
Я ЩОСЬ НЕ РОЗУМІЮ ОДНОГО: ПІДПРИЄМЦІ "ДОПОМОГАЮТЬ" СЕЛЯНАНАМ А ОТ НАВІЩО ПРИЇЗДИТЬ РАЙОННА ВЕРХІВКА ВЛАДИ НЕ РОЗУМІЮ. ЯКЕ ВОНИ МАЮТЬ ВІДНОШЕННЯ ДО ПОДІЙ ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ НА СЕЛІ за кошти підприємців та меценатів(ДОПОМОГИ НІЯКОЇ ОДНІ ПРОМОВИ , ОБІЦЯНКИ, ПРИВЛАСНЕННЯ ЧУЖОЇ РОБОТИ СОБІ. як у стрічці "в бой идут одни старики"діалог головного героя ТИТАРЕНКО-МАЭСТРО: Первая — у нас молодцы. Если «фоккер» или «мессер» завалить — это вторая. А если что-то достать — это первая.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
15.11.2018
5:40 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 631
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!