RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Серпень » 28 » На грані фантастики
6:33 PM
На грані фантастики

Хіба у цьому невеликому Срібнянському районі щось приховаєш? Як не шифрувалися анонімні автори газети-листівки з промовистою назвою “Будяк”, та все таємне колись стає явним. Не потрібно бути хтозна яким великим аналітиком, щоб здогадатись кому так насолили найбільше в нашому районі сільгосппідприємство і єдина місцева районна газета, які стали героями чергового номера “Будяка”. Анонімний автор навіть відмовлятись від свого авторства не намагався. Ще й на інтерв'ю нашому сайту погодився. Правда, на умовах анонімності.


- Значить так: ніяких прізвищ, імен. Інакше розмови не буде. Ну хочете, назвіть мене якимсь іменем самі. Тільки не Романом, бо догадаються. І прізвище придумайте. Наприклад, Земляний. А що – непогано звучить?
- Розкажіть спочатку, пане Романе, що підштовхнуло вас до випуску “Будяка”.
- Не що, а хто. Підштовхнув та ще й неабияк, а копняком під зад, мій шеф. Люди, каже, тікають від нас із своїми земельними паями, а ти сидиш на посаді піарщика, як на троні, і вухом не ведеш. За що тобі, дурневі, зарплату платять?  Ну я і вирішив випускать таку газету.
- А чому анонімно? І спосіб розповсюдження партизанський – розкидати по ночах вулицями району.
- Що тут не ясно? За таку газету, якби там написали хто її видав, мене б назавтра в суд потягли. А так – нехай докажуть. Розкидаємо того, що так дешевше. Не треба пошті платить, договора всякі складать. Про податки я взагалі мовчу. Наша офшорна фірма податки платить не любить. Так само як і нормальну зарплату. Ми копійки людям платимо, зате вчасно.
І про свою газету, значить, ще скажу. Поставив я задачу трьом ханурикам, пообіцяв могорич і нехай носять серед ночі. Аби тільки вони не такими ледацюгами були. Пачками, гади, порозкидали. А я ж просив – у кожен двір по одній газеті. Тут ще з цим дощем, як пороблено.
- Чим вам хоч дощ не догодив?
- Три рази, три рази підряд це було! Як тільки розкидали газету – дощ починає йти. І яка та газета стає на ранок? Наче корова пожувала. Бридко в руки брать.
- Першу газету ви на такому цупкому глянцевому папері робили, а ця – на якомусь дешевому, слабенькому. Мабуть, грошей не вистачило?
- Та діло не в грошах. Після першої газети нічого не змінилось. Пайовики як тікали від нас, так і далі тікають. Шеф сказав, як не буде результату, то заставить мене або зжерти цю газету або заплатити за друк із моєї зарплати. Уявіть як це ковтати міцний глянцевий папір? Того я вирішив трохи пом'якшити його. Може їсти і не доведеться, не дійде до такого жахіття, а ні – ковтну заразом кілька таблеток і нічого страшного. Он у цирку склянки побиті ковтають і нічого. Якось виживу, а грошей своїх не віддам нікому.
- А що у вашій газеті означає слово “спмстійно”?
- Не придирайтесь! Це моє ноу-хау таке, щоб зробленими спеціально помилками більшу увагу читача привернуть. Вам цього не зрозуміть, якщо анонімну газету ніколи не робили.
- Звідки у вашого видання така креативна назва - “Будяк”. Краще б назвали її “Свиріпою” за найпоширенішою культурою на ваших полях. Або “Соняшником”, щоб більше пасічники читали.
- Так, досить! Про соняшник не треба оцих підколок. Я їм, директорам, як нормальним людям весною казав: “Не сійте тих дебільних соняхів на які бджоли не сідають”. Так хто мене послухав? Тепер всі пасічники на нас обізлились. Ціле літо бджіл цукром годують, всі хто на наш соняховий мед розраховував.
- Дякую за розмову, творіть ще щось у тому ж дусі аби район краще знав своїх героїв і антигероїв.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 934 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 2
2 Для будяковцев   (04.09.2017 10:13 AM)
Андрюха, хватит чудить. Из-за этого района с его несговорчивой местной газетой ты потеряешь всё. Причем очень быстро. Ты стал посмешищем в Срибном и продолжаеш закреплять успех. Дальше будешь покорять Киев? Или СБ (не наша, а та что выше) тоже кажутся тебе тупыми лохами? Все твои схемы и дела зафиксированы и ребята только ждут команды фас. Оно тебе надо? Журналистов из тебя и Ромчика не вышло. Это давно пора понять. Нет, они опять ищут приключений с этим Будяком. Ты думал что народ тупой? Ой какая смелая у нас партизанская газета! Конечно, наш Лядковец или как там его, не имеет никакого отношения к Будяку. Детская наивность и больше ничего.

1 Олег Пав.   (31.08.2017 9:12 AM)
Шановні земляки! Потрапив мені сьогодні до рук черговий "шедевр" від заїзжих і місцевих "підпільників" - Аграрний будяк за N2. Ознайомився і не втримався - хочу висловити свою думку: у порівнянні з першим випуском поліпшення на лице, папір став м'якшим, тепер хоч ним у стані крайньої необхідності і потреби (за відсутності спеціальних гігієнічних засобів) можна сміло витерти сраку. А у цих горе "редакторів" і їх посіпак, хочу запитати що зробили особисто ви чи ваші боси для Срібнянщини, можливо створили щось краще від Батьківщини? Чи маєте ви взагалі уяву про те, що кожен здравомислячий житель Срібнянщини не уявляє свій район, свою Батьківщину, без цієї так ненависної вам і вашим босам Батьківщини і не бажає, щоб прийшла орда позакривала ферми, зорала, засіяла, зібрала і вивела бабло на офшор: Кіпр, Беліз чи ще кудись? Думаю про це ви і ваші боси навіть ніколи не задумувались, так як вам всім на просто кажучи як мінімум начхати, якщо не наср...ти, для вас головне - менше вкласти, більше витягнуть. А відносно ваших тупих смішинок, які через межу здорогого глузду переходять на персоналії, хочу сказати, що раз люди з нічого, з нуля, на очах у всього району створили таке товариство, більш ніж вдосталь забезпечили його сучасною технікою, створили купу робочих місць саме для срібнянських людей, то ці люди явно не дураки і як мінімум заслуговують на повагу, принаймні на Срібнянщині дак точно. Просто ці люди не такі ниці і підлі боягузи як ви, коли їм є щось сказати вони сміло посеред білого дня (не посеред ночі як ви) говорять це прямо вам в очі на сході села у присутності всієї громади.Стосовно величини зарплат жарти також м'яко кажучи не видались. Чи можливо ви бачите перед своїми ворітьми уйму працівників Батьківщини які стоять до вас у черзі на роботу у пошуках кращої долі? Якщо так, то коліться, яку траву курите чи порошком балуєтесь? Хоча можливо своїм працівникам ви платите більше, так щось по їх купівельній спроможності цього не видно? Не думаю, що ваші працівники які проживають у нашому районі приховують свої прибутки чи виводять їх на офшор, не думаю. Як вам така правда, не колюча? Отож зайди і їх пара-тройка місцевих прихлєбателей причетних до цього аграрного будяка - ви самі, ваша діяльність, ваше житіє-битіє є нічим іншим як будяк, звичайний аграрний будяк на території нашого маленького району. На цьому поки все, принагідно прошу вибачення у читачів цього сайту за деякі відступи від літературної мови, які було допущено у цьому коментарі.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
1:39 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!