RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Вересень » 25 » До газети ще й виграш на додачу
7:49 PM
До газети ще й виграш на додачу

Найкраща передплата – на Воздвиженському ярмарку. У цьому в черговий раз переконалися всі, хто прийшов не тільки поярмаркувати, а й взяти участь у Дні передплатника, організованому Срібнянський відділенням  поштового зв'язку  разом із редакцією газети “Срібнянщина”.  Бо тільки цього дня, 22 вересня, можна було взяти участь у розиграші безкоштовної лотереї серед шанувальників нашого видання.
Хто передплачував районну газету на рік (а таких було більшість) – мали вдвічі більші шанси на виграш і вкидали до прозорої скриньки для розиграшу дві лотереї із своїми даними.  Хто на півроку – одну.
Увесь день, аж до завершення ярмаркової програми, листоношам, які оформляли передплату, ніколи було і вгору глянути. Це, напевне, була єдина черга на ярмарку.
Результати дня передплатника перевершили всі сподівання. До скриньки потрапило 948 лотерей за кількістю піврічних передплат! Це новий рекорд ярмаркових передплат на “Срібнянщину” за всі минулі роки.
А фортуна цього дня  зробила свій вибір. Суперприз від спонсора розиграшу СТОВ “Батьківщина” -  телевізор  Skyworth  з діагоналлю 109 сантиметрів і вартістю 12499 грн. виграла наша передплатниця з Срібного Ніна Марухненко.
Срібнянам повезло і в розиграші інших призів. Чорно-білий бичок від СТОВ “Батьківщина” дістався Леоніду Столяренку, а порося – Олександрі Крюковій.
Ще одне порося від СТОВ “Батьківщина” виграла Лариса Федько з Гнатівки.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 758 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/8
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
6:03 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!