RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Реальний наїзд
7:49 PM
Реальний наїзд

Не зрозуміло як збирався вписатись у цей крутий поворот на вузькій сільській вулиці села Харитонівка КамАЗ з причепом, який підвозив протруєне зерно озимої пшениці сівачам ТОВ АГРОФІРМА "ОБРІЙ" LTD (с. Харкове Талалаївського району). Машина, як не важко було, але минула складну ділянку дороги, а причеп – ні. І, зламавши міцне металеве огородження, він в'їхав прямісінько у колодязь, розташований біля двору 89-річної жительки села Катерини Сергіївни Легкої. Сумну картину залишків колодязя можна бачити на фото. На відновлення його, коли купувати все необхідне та заплатити за роботу, піде не одна тисяча гривень.
Водій КамАЗа від наїзду не відмовлявся. Ну не навмисне ж, казав. Що тепер робити? Легковим УАЗом приїхав до колодязя і один із спеціалістів “Обрію”. Так то завгар з Харкового – пояснили нам місцеві мешканці, бо сам чоловік не представився. І довго не виходив з машини, кудись телефонуючи.
Але найгірше, що у колодязь висипалось з причепа отруєне зерно. Скільки точно - не порахуєш. Може кілька відер, а може й більше. Як тепер відновити якість води у колодязі теж ніхто не знає. Досвіду отруєння води таким способом нема. Унікальний випадок. Мабуть, потрібно буде після чистки робити аналіз води на вміст отрутохімікатів, яким було протруєне зерно, перш ніж знову користуватися водою. А це ще тисячі гривень витрат.
- Глибина колодязя біля вісімнадцяти метрів, - охоче розповідали  подробиці події сусіди Катерини Сергіївни, які того дня зібрались біля її двору і планували як зарадити біді. – Водогону у оселі бабусі нема, завжди вона просила соціального працівника, яка її обслуговує, щоб вода була саме з колодязя. Користувалися ним і сусіди, які мали підведену з водогону воду. Бо в колодязі вона смачніша.
Такого червоного протруєного зерна разом із землею назбирали лопатами у тачку та вивезли подалі. Щоб хоч кури не потруїлися. Але розсипане  зерно було не тільки тут. Чимало виднілося його й далі, в кінці вулиці. А як на трасу Київ-Суми виїхали, то місцями узбіччя було всипане червоною пшеницею щедріше, ніж біля бабусиного колодязя. Може то приманка для мишей така? Спробуй розберись у цих сучасних агротехнологіях!

Категорія: Інше | Переглядів: 556 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:17 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!