RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Листопад » 15 » "Нам сказали – ми поїхали"
3:43 PM
"Нам сказали – ми поїхали"

Цій дорозі у Сокиринцях на вулиці Галаганівській не везе, наче пороблено. В липні 2011 року (тоді вулиця називалася Радянською) її «обробив» культиватором, піднявши асфальтове покриття майже на 900 метрах, трактор із СТОВ «Дружба-Нова». Казали, гідравліка на тракторі підвела, а 500-сильному «Джон-Діру», що грунт культивувати, що асфальт – не дуже відчутна різниця.  Не один рік після того сокиринчани слухали на загальних зборах красномовні  запевнення керівників товариства,  що ось-ось і дорога буде відремонтована.  Обіцянки так і залишились обіцянками. Шматки асфальту як-небудь люди вклали на дорогу, прикатали – ото й увесь ремонт.
Сьогодні дорога витримує ще один натиск техніки, яка вивозить зерно з полів, котрі обробляє те ж саме СТОВ «Дружба-Нова». Десятки великовагових автомобілів вишикувались від центру Сокиринець і по всій вулиці Галаганівській, чекаючи своєї черги на завантаження. Як це витримала дорога і навколишні будинки та їх мешканці можна бачити на фото.
Хтось із жителів села побіг у сільраду, хтось викликав працівників поліції, хтось почав витягати з двору пеньки прямо на дорогу. Хтось просто ходив переляканим, прокинувшись вночі від сигналів машин, які за гучністю не поступалися гудкам локомотива, та гуркоту, від якого здригались будинки.
Невідомо скільки порушень виявили цього дня працівники поліції з Срібного і скільки склали протоколів. Водії пояснювали, що їхні машини не перешкоджають руху іншого транспорту та очевидним було, що рухатись дорогою у протилежних напрямках можна було тільки почергово. Або ти зупиняєшся і пропускаєш зустрічні машини, або вони тебе.    
Запитання до водіїв про те, навіщо було творити таке стовпотворіння у центрі села залишилось без конкретної відповіді. «Нам сказали – ми поїхали». Ото й вся розмова.

Тріщини в стінах будинку по вулиці Галаганівській

Узбіччя біля клумби у центрі Сокиринець

Після "культивації" у липні 2011 року

Категорія: Благоустрій | Переглядів: 849 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.6/11
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
1:41 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!