RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Листопад » 17 » Влада чи бізнес? Кожен вибирає сам.
7:42 PM
Влада чи бізнес? Кожен вибирає сам.

Сьогодні розпочала роботу перша сесія Срібнянської селищної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь народний депутат Олег Дмитренко та депутат обласної ради Ірина Грозенко.

Перед розглядом питань порядку денного Олег Дмитренко вручив цінні подарунки - годинники  голови Верховної Ради за значний особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку територіальних громад, сумлінну працю та високий професіоналізм   Калюжинському сільському голові Олександру Коваленку, Харитонівському сільському голові Юрію Остапенку та Дігтярівському селищному голові Віктору Хропосту.


Відкрила сесію голова Срібнянської селищної виборчої комісії Наталія Кузьменко. Вона поінформувала про результати виборів та вручила новообраним депутатам і селищному голові Олегу Куделі посвідчення. Присягу депутата Срібнянської селищної ради оголосив депутат Павло Кириченко, присягу селищного голови – Олег Куделя.
Депутати затвердили порядок денний сесії..

Відбулися вибори секретаря селищної ради. Кандидатом на цю посаду Олег Куделя запропонував депутата Валентину Геращенко. За підсумками таємного голосування її підтримали 7 депутатів, проти голосували 19.
Другу кандидатуру нинішнього заступника голови райдержадміністрації Ірини Мартинюк запропонував депутат Віталій Никоненко. Цю кандидатуру підтримала переважна  більшість депутатів – 21, проти голосували лише 4. Таким чином секретарем Срібнянської селищної ради було обрано Мартинюк Ірину Іванівну.


Як повідомив депутат Володимир Якименко, згідно постанови Срібнянського районного суду від 17 травня 2017 року Куделю О. П. було визнано винним в адміністративних порушеннях та порушеннях Закону  України “Про запобігання корупції”. “Будучи одночасно засновником ТОВ “Срібнянський райагробуд” та селищним головою, - сказав депутат, - він сам із собою укладав договори про послуги. Рішення Срібнянського суду набрало сили в апеляційному суді Чернігівської області від 20 червня 2017 року. При цьому Куделя Олег Павлович і до цього часу залишається засновником ТОВ “Срібнянський райагробуд”, тобто і далі продовжує корупційні дії. Пропоную включити до порядку денного сесії питання про дострокове припинення повноважень Срібнянського селищного голови через порушення законів України та поставити це питання на голосування ”.


Неймовірно, але факт залишається фактом - кожен житель району цього дня міг зайти в інтернеті на  сайт Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua) і самому переконатися, що житель Срібного Куделя Олег Павлович і досі залишається одним із семи засновників товариства з обмеженою відповідальністю "СРІБНЯНСЬКИЙ РАЙАГРОБУД" (ТОВ "СРІБНЯНСЬКИЙ РАЙАГРОБУД") із своїм внеском до статутного фонду. Без відповіді залишилось на сесії питання про те, чому кандидат на посаду селищного  голови, який з 22.01.2010 року по теперішній час одночасно є засновником ТОВ «Срібнянський райагробуд» код 03588117, зареєстровано за адресою: 17300, Україна, Чернігівська область, смт. Срібне, вул. Миру
(Леніна), 61, і має на меті одержання прибутку, не повідомив про це перед виборами селищну виборчу комісію.


Депутати підтримали пропозицію Володимира Якименка про включення цього питання до порядку денного та провели таємне голосування. За дострокове припинення повноважень проголосували 19 депутатів, не підтримали цю пропозицію – 7. Тож депутати своїм рішенням достроково  припинили повноваження Олега Куделі як Срібнянського селищного голови. Далі сесію продовжила вести секретар селищної ради Ірина Мартинюк.
Чомусь ні сам Олег Куделя, ні жоден з депутатів у сесійній залі не виявили бажання виступити з приводу такого рішення. А  далі Олег Куделя та присутні на сесії працівники селищної ради залишили сесійну залу. Проігнорували подальшу роботу сесії, а разом з тим і своїх виборців та залишили засідання сесії новобрані депутати Павло Кириченко, Леонід Дмитрюк, Ганна Лещенко, Сергій Приходько та Олександр Тарабаря. Однак їх відсутність не завадила продовжити роботу сесії і депутати розглянули ще ряд питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 2635 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.0/26
Всього коментарів: 151 2 »
15 Сам бачив   (24.11.2017 12:49 PM)
Це гарно придумано. Гроші за мітинг прямо в гастрономі у З..ця получив і тут же отоварився. Два в одному: і виручка і мітинг організував. А селищна рада і далі остається замороженою. Хлопці, поки воно таке буде?

14 Ольга   (23.11.2017 12:25 PM)
Таки да, чия газета того і правда... Газета "Будяк" наприклад дуже правдива і ота фальшива Срібнянщина, що хлопці нашого любимого новообраного розкидали по району, де написано як Микола Дмитренко на яхті і грає у гольф. Всі газети дуже правдиві. Особенно анонімні.

13 МИКОЛА   (23.11.2017 9:27 AM)
Чия газета, того й правда.

12 eldohi130816   (22.11.2017 11:17 PM)
Ок

11 Паша   (22.11.2017 5:56 PM)
Дамы и господа!
Сейчас вы стали свидетелями трагической и поучительной истории о мальчике, который любил ...... да, любил деньги.

10 IP 95.132.....   (22.11.2017 1:46 PM)
Сергій Анатолійович, підправляйте ''фости'' за писаками.

9 Явка с повинной   (22.11.2017 10:34 AM)
Пишу,пишу,и вянет лист под фразой,
Как лёгкие от дыма у курца
Так тяжела,как исповедь,не сразу
Дорога к пораженью у гонца...

8 Льоня   (21.11.2017 9:01 PM)
Ох і накрав: магазини, квартири, машини, фірми,- молодець, тільки попався на фігні. Не всі фости зачистив дуже багато всього є так зразу і неспомниш.

7 Ольга   (21.11.2017 7:00 PM)
Квартири у Києві і Ірпені за які гроші купувались? Хай на мітингу розкаже.

6 Паша   (21.11.2017 6:50 PM)
Оце пішла жара! Бухгалтер селищної ради звільнилась з роботи за власним бажанням. Чого б це? Як страшно, що все таємне стане явним? Не слабо депутати від більшості зуміли колупнути осине гніздо.Що бідному Куделі тепер робить з цими депутатати, які не бояться ні його самого, ні його БЮТу? Кажуть на п"ятницю, як буде сесія, набирають платних мітингувальників, будуть садить звільненого у старе крісло. Тариф на мітингу - сто гривень в час. Хто продавав свої голоси на виборах можуть знов трохи заробить.

1-10 11-15Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
2:09 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!