RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Листопад » 24 » Мітинг сесії не перешкода
3:51 PM
Мітинг сесії не перешкода

Сьогодні відбулося друге засідання першої сесії Срібнянської селищної ради сьомого скликання. Відкрила і вела його секретар селищної ради Ірина Мартинюк.
Депутати розглянули питання про утворення постійних комісій селищної ради та обрання їх складу, про затвердження структури і загальної чисельності апарату. 
Першим заступником селищного голови депутати затвердили Віталія Желібу, який раніше працював Подільським сільським головою. Заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики затверджено Володимира Шуляка, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету ради – Ірину Глюзо.
Далі депутати затвердили виконавчий комітет ради у складі 23 осіб, до якого увійшли також всі в. о. старост сіл та селища Дігтярі, які входять до Срібнянської громади.
Після цього в роботі сесії відбулася непередбачувана перерва. Причиною її стало те, що депутат від ВО "Батьківщина" Павло Кириченко закликав учасників мітингу, який ніяк не міг розпочатись на центральній площі Срібного у визначений час, йти до сесійної зали і вимагати поновлення на посаді селищного голови Олега Куделі, якого було звільнено на першому пленарному засіданні тиждень тому. Роботу сесійного засідання мітингувальниками було навмисне зірвано, незважаючи на те, що позов Олега Куделі з питання його звільнення з посади знаходиться на розгляді в суді. Але партійне керівництво ВО “Батьківщина”, яке підтримувало Олега Куделю на виборах, не стало чекати рішення суду. Цікаво, що основну групу людей, які зривали сесію, склали  не срібнянські виборці, а “прихильники” Олега Куделі з Прилук та Варви, які приїхали у Срібне трьома автобусами.
Покричавши, мітингувальники розійшлися. Сесія продовжила роботу. Депутати затвердили Положення про постійні комісії, розглянули питання про умови оплати праці. На сесії прийнято розглянуто звернення групи депутатів з пропозицією добровільного приєднання до Срібнянської селищної ради територіальних громад с. Васьківці Срібнянського району, громад Березівки, Юрківець, Поповички, Чернецького Талалаївського району та громад Охіньок і Переволочної Прилуцького району.  
У роботі сесії взяв участь народний депутат Олег Дмитренко, а в складі мітингувальників – народний депутат від ВО “Батьківщина” Ігор Луценко.


 

Категорія: Політика | Переглядів: 1893 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.8/18
Всього коментарів: 121 2 »
12 Виборець   (26.11.2017 8:25 PM)
Олєг, мене добиває твій старт на цих виборах як новообраного голови! Так не починають. Сьогодні, 26 листопада, читаю "Срібнянщину". Дмитрюк, голова Радикальної Партії Олега Ляшка, як порядна людина дякує виборцям за двох обраних депутатів від своєї партії! Порахуй, скільки голосів ці два депутати набрали? А в тебе скільки? Не тягне на "спасіба"? Не хочеш подякувать у газеті "Срібнянщина" так подякуй людям за те, що тебе підтримали, у газеті "Вісник", "Гарт" чи "Голос України". Дорого? Жалко 100-200-300 гривень? Для твого БЮТ це дорого? Заплати свої, воно вернеться, люди оцінять.Накинь націнку на ковбасу чи на хліб. Ти ж незалежний кандидат, самовисуванець. Ні в кого не питай можна чи не можна. Подякуй людям у будь якій газеті, яку ти любиш, по радіо, по Прилуцькому телебаченні чи в Ютубі. Май совість.

11 Юстас   (26.11.2017 5:56 PM)
У Срібне на мітинг привезли півсотні штатних бабів-тітушок з Прилук, яких наймають всі підряд для зриву заходів своїх політконкурентів. Клоунада!

10 Радикал   (25.11.2017 8:50 PM)
Ви подивіться на Павлушу, постава, вуса, стоїть ніби один з вождів 2-гої світової!!! Тільки червоні п'ятак і шнобель видають в ньому настоящого б'ютівця. Хочу сказати тобі красноносий: досить, спинися, проти більшості не порперш, не допоможе ні паштєт ні його учитель, ані весь б'ют. Тобі, на відміну від них, жити в цьому районі і щодня дивитись людям в очі. Чи ви зовсім одибіліли і не розумієте, що ОТГ це нове життя, щойно зароджене і воно має початись не з ганьби, без будь якої корупції і людей які визнавалися судами винними у вчиненні ганебних корупційних правопорушень. Такому старту у Срібному не бути!!! Молодь, за якою майбутнє, проти!!! Що не зрозуміло?

9 Громада   (25.11.2017 10:41 AM)
А ще найближчим часом буде викладено фальсифіковане відео (зараз ми його дознімаємо) як редактор особисто приходив до діючого голови з вимогою віддати печатку!

8 Гость   (24.11.2017 8:57 PM)
Його жлобство дойшло до того, що людям найнятим з Прилук прийшлось їхать обідать до конкурента, бо там дешевше. У них там очі відкрились на цього горе-благодійника і радетеля за срібнянську громаду. Такого тільки до влади допусти. Будуть у центральному гастрономі ціни як в елітному ресторані.

7 Баба Ванга   (24.11.2017 8:46 PM)
Менш як через місяць Олег Куделя і Павло Кириченко знов будуть найбільшими ворогами у Срібнянському районі і литимуть бруд один на одного.

6 Ю   (24.11.2017 7:20 PM)
Коли гроші за мітинг зажав, нада лізти до його так настойчиво як на другій фотографії.

5 Очевидець   (24.11.2017 7:11 PM)
Воно б усе вляглося і обраний голова Куделя договорився з більшістю депутатів і компроміс найшли, якби він ішов настоящим самовисуванцем без ніяких партій. А так ліг під Пацюка і Пацюк тепер з нього вірьовки снує. А у більшості депутатів до Пацюка відраза, бо його гарно знають. От і все кіно. Безперспективно.

4 Торгаш N1   (24.11.2017 7:04 PM)
Олю, неображайтеся, ну я ж торгаш, ну як же не економити? Така в мене натура, а якби не обіцяли, люди не прийшли б.

3 а   (24.11.2017 5:39 PM)
пакреон

1-10 11-12Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
12:59 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!