RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Листопад » 28 » В пошуках порозуміння
9:05 PM
В пошуках порозуміння

З дня оприлюднення результатів виборів на першій сесії селищної ради 17.11.2017 року рада не може нормально працювати і ця проблема залишається невирішеною й досі. Звільнений з посади рішенням ради селищний голова Олег Куделя оскаржив своє звільнення в суді, але, не чекаючи рішення суду, залишив у себе печатку ради та не надав доступу до первинних документів. Робота ради виявилась фактично заблокованою. Всі спроби новобраних депутатів відновити її повноцінну діяльність наштовхувались на спротив, небажання до діалогу та не привели до бажаного результату.
Вихід з цієї ситуації намагались знайти на нараді, яка відбулася сьогодні в райдержадміністрації за участю керівників району Ніни Бондаренко та Олени Панченко, секретаря селищної ради Ірини Мартинюк, депутатів ради, народного депутата Олега Дмитренка, депутата обласної ради з партії ВО “Батьківщина” Сергія Пащенка. 
Олег Куделя, незважаючи на наполегливі запрошення, на нараду не прибув, а Сергію Пащенку сказав, що його ніхто й не запрошував. Сумніви у правдивості сказаного розвіяв телефонний дзвінок з наради до Олега Куделі голови райдержадміністрації Ніни Бондаренко. Так, запрошували, два рази запрошували, - підтвердив Олег Павлович і це добре почули всі присутні.
А в обговоренні вимальовувались сумні реалії існування Срібнянської ради із схованою печаткою та без доступу до документів. Ніхто не може сьогодні одержати в раді будь-якої довідки, не оплачуються енергоносії, продукти харчування, виникають близькі перспективи боргів по зарплаті, не ведеться робота над проектом бюджету на наступний рік, втрачаються можливості державної підтримки об”єднаної громади, зупинились кадрові призначення.
 Найпростіший спосіб вирішення проблеми запропонував депутат Павло Кириченко: “Ви створили ситуацію, ви й виходьте з неї”. Та підказав, що потрібно “відновити Куделю”. Переважна більшість учасників наради пропонували свої шляхи розблокування ради до рішення суду.  Однак, в умовах, коли одним потрібно розблокування, а іншим мітинги і протистояння, шлях до порозуміння виглядав дуже складним. Про це, зокрема,  говорили Володимир Білодід, Олександр Стародубцев, Михайло Коваленко, Володимир Якименко та інші, хто дійсно закликав до порозуміння, а не диктату привезених мітингувальників.
Хоча були й досить незвичайні виступи. Так, депутат обласної ради Сергій Пащенко договорився до фантастики, котру намагався видавати за правду. Судіть самі чого варті його поради. Далі за записом із диктофону. “Хай легітимний секретар, в кавичках, звернеться до суду і, якщо буде рішення суду, то хай забере печатку…. а не збирає представників, своє оточення, у тому числі з редактором газети місцевої, приходити вечором додому до Куделі і вимагати печатку”. Сергій Пащенко далі пообіцяв, що з цього приводу сьогодні буде подана заява в правоохоронні органи.  Згадані ним особи були шоковані почутою брехнею про неіснуючий вечірній похід до Куделі. Та для обласного депутата такий тиск на місцеву пресу і обмовляння людей, напевне, звичайна справа. Репліки про брехню він залишив без коментарів.
Секретаря ради Ірину Мартинюк, за призначення якої проголосували 21 депутат з 26, Сергій Пащенко, не довго думаючи, обізвав самозванцем.
 Дочекатись рішення суду про законність звільнення Олега Куделі і продуктивно працювати далі запропонував народний депутат Олег Дмитренко. Працювати далі з чистого листа, зробивши перші кроки до порозуміння. Для Олега Куделі, за словами народного депутата, ними могли б стати повернення до селищного бюджету втрачених коштів за кілька років користування землею під колишнім заводом продтоварів та райагробудом, а це мільйони гривень, справедлива закупівля продуктів харчування за бюджетні кошти не з його магазинів, повернення найкращої земельної ділянки у центрі селища, власницею якої стала чомусь донька Куделі. 
В ході обговорення всі погодились у необхідності залучення кваліфікованих юристів до вирішення питання відновлення роботи ради, безумовного виконання майбутніх судових рішень та пошуку шляхів порозуміння. Хоча у тих депутатів, кому важливіша політика та мітинги, бачення цього порозуміння було іншим, ніж у депутатів, які дійсно вболівають за долю громади. 
…А Олег Куделя з Чернігова через FM-радіо в цей день закликав депутатів “розпочати роботу”.

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1499 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/12
Всього коментарів: 5
5 Земляк   (05.12.2017 1:01 AM)
Зате подякував проплаченим так званим виборцям, що потім робилися за гроші. А так старалися кричати ганьба.

0  
4 sribne_gazeta   (29.11.2017 10:37 AM)
Інтерв"ю Олега Куделі в передачі «Вечеря на Свободі» можна послухати за цим посиланням: https://otg.cn.ua/2017....svobodi

3 Поки це буде?   (29.11.2017 8:22 AM)
Якщо ти вважаєш себе законним головою - починай роботу. Ставляй печатку куди треба, підписуй платіжки. Працюй на свою громаду, а не на БЮТ. Якщо впевнений, що тебе незаконно звільнили - віддай печатку, іди в суд і добивайся поновлення на роботі. А це ні туди, ні сюди. Хованки з печаткою дуже затягнулися. Йди до депутатів і домовляйся про свою роботу чи про звільнення.

2 НАРОД   (28.11.2017 10:37 PM)
Ось саме ця ситуація і показує, кому НАСПРАВДІ важливі люди, а кому ("самодостатньому") все ж таки крісло!

1 Читач   (28.11.2017 9:18 PM)
Олег Павлович вирішив: краще дати інтерв'ю FM-станції чим приїхати на нараду.
Хоча б там подякував виборцям за підтримку на виборах 29 жовтня?
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
1:57 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!