RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Грудень » 22 » З бюджетом під ялинку
5:34 PM
З бюджетом під ялинку

Саме так, прийнявши перший в історії об'єднаної громади бюджет на 2018 рік, підвели символічний підсумок своєї діяльності у нинішньому році депутати Срібнянської селищної ради на третій сесії сьомого скликання, яку вела секретар ради Ірина Мартинюк.
Депутати прийняли також ряд програм, серед яких програма з благоустрою Срібнянської селищної ради на 2018-2020 роки, програма “Турбота” на 2018 рік, програма підтримки індивідуального житлового будівництва “Власний дім” на 2018-2020 роки, програма соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2020 роки, програма підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на території Срібнянської селищної ради на 2018-2020 роки.
Затверджено положення відділів апарату ради, штатний розпис, порядок розміщення зовнішньої реклами, розглянуто інші питання.
У роботі сесії взяли участь 22 із 26 депутатів. З невідомих причин не прибули на сесію всі (два) депутати, обрані від районної організації партії ВО “Батьківщина”.
Перед початком роботи сесії секретар селищної ради Ірина Мартинюк передала в. о. старост нові печатки старостинських округів. Тоді і сфотографувались на згадку про цю подію. Вже з понеділка жителі району матимуть можливість, які і раніше, одержувати переважну більшість довідок вдома, без поїздок у Срібне.

Категорія: Влада | Переглядів: 706 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:42 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!