RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Грудень » 25 » Що нового в сусідів
4:18 PM
Що нового в сусідів

Учора, 24 грудня, на Чернігівщині жителі Городнянської, Линовицької, Варвинської та Височанської ОТГ обирали голів і депутатів місцевих рад. Як повідомляє сайт http://otg.cn.ua, за неофіційними, але репрезентативними результатми головою Варвинської об"єднаної територіальної громади обрано  Валентину Саверську-Лихошву (Аграрна партія України), яка очолювала Варвинську громаду і до виборів. За кількістю депутатських мандатів переможцем теж стала Аграрна партія. Її представники одержали 11 мандатів із загальної кількості 26.
Джерело: Громади Чернігівщини http://otg.cn.ua

Переглядів: 675 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 3
3 Н. А.   (29.12.2017 2:34 PM)
Одна із привезених з Варви на мітинг у Срібне активісток партії, яка тільки уміє кричать Ганьба, недавно участвувала у виборах на голову Варвинської об"єднаної громади. Набрала аж сім процентів голосів. І з таким авторитетом у своєму рідному районі приїхала у Срібне учить нас як жить треба!

2 Олександр   (26.12.2017 6:33 PM)
Не знаю, який дурень першим пустив у світ порівняння Срібнянської трагедії і післявиборчих подій у Срібному. Та майте ж совість і не займайтесь кощунством!
Яка "срібнянська трагедія" у звільненні з посади однієї людини, хто б це не був! Ні, сказав один і пішло по фейсбуках, мітингах, інтернетах, партійних сайтах. Невже в історії нашого району ці події рівнозначні!? Можна пробачити щось несправедливе, сказане людиною під вливом емоцій. Нехай "ганьба" так ганьба. Але отак змішати справді страшну, чорну сторінку в житті району і сьогодення, порівняти 1943-ій і 2017-ий! Оце справжня ганьба! Може колись, через кілька років, далека від подій нашої історії людина, яка вперше почує про Срібнянську трагедію, зайде в інтернет і спробує дізнатись більше. Що вона побачить? Не дай Боже оте відео з фейсбука із "зверненням до народів світу", чи посилання на безтолкові трагедійні коментарі, яким ставлять плюсики жителі нашого району з вищою освітою. Яка трагедія сталася? В судах України щодня розглядають і вирішуть сотні таких "трагедій". Вирішать і нашу просту справу. Наберіться трішки терпіння і почекайте.

1 ім'я   (25.12.2017 6:28 PM)
дай бог успіху і щоб не повторилася срібнянська трагедія
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:41 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!