RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2017 » Грудень » 26 » Від слів - до діла
6:08 PM
Від слів - до діла

Про необхідність забезпечення лікарів житлом у нашому районі мова йде не роки – десятиліття. Та з різних причин далі розмов справа не рухалася з місця, всі варіанти придбання житла так і залишались нереалізованими. Пропонували купити його вскладчину, за кошти сільських і селищних рад, на тих же умовах за кошти сільгоспвиробників, за кошти райбюджету…
Довго доведеться перелічувати молодих лікарів, які могли за цей час залишитися у районі, але поїхали звідси шукати кращих умов і в першу чергу – житлових. 
Забезпеченість кадрами лікарів дійшла до межі, коли відступати далі, як кажуть, було вже нікуди. І ось довгоочікувана подія нарешті сталася! За кошти районного бюджету (170 тис. грн.) придбано квартиру для лікаря-терапевта, молодого спеціаліста Наталії Степаненко, яка досі проживала у гуртожитку, що біля школи.  
За кілька років роботи у Срібному Наталія Іванівна зарекомендувала себе гарним фахівцем, здобула визнання колег і довіру та повагу пацієнтів, які зверталися до неї за допомогою. Тож рішення адміністрації райлікарні було безальтернативним, тим більше, що Наталія Іванівна – молодий спеціаліст, має переваги у забезпеченні житлом.
На урочистості з приводу цієї події, які відбулися у терапевтичному відділенні райлікарні, завітали голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко. Вони разом з головним лікарем Миколою Діденком привітали Наталію Іванівну, побажали їй нових професійних успіхів, здійснення всіх найкращих сподівань в особистому житті. Керівники району пообіцяли, що і надалі районна влада підтримуватиме цьогорічні позитивні напрацювання, спрямовані на розвиток медицини, подякували за постійну підтримку, яку надають у цій справі народні депутати Олег Дмитренко та Олександр Кодола, депутат обласної ради Микола Дейкун.
Наталія Іванівна цього дня вперше побувала у квартирі і була дуже задоволена новим житлом.  

Категорія: Медицина | Переглядів: 774 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:42 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!