RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Січень » 8 » Прес-конференція Олександра Кодоли
7:47 PM
Прес-конференція Олександра Кодоли

У Ніжині відбулася прес-конференція народного депутата України Олександра Кодоли. Під час зустрічі із журналістами він підвів підсумки за три останні роки, розповів про свою діяльність у Верховній Раді та у 209 виборчому окрузі, який представляє у парламенті. 
Олександр Кодола один із найбільш активних та відповідальних народних депутатів України VIII скликання. Згідно з дослідженнями експертів моніторингу iMoRe, він посідає третє місце у списку депутатів-реформаторів. За цим рейтингом його індекс підтримки реформ складає 96% зі 100% можливих. Також Олександр Кодола перший за кількістю виступів та поданих законопроектів серед депутатів, які представляють Чернігівщину у парламенті.
“Але для мене, - сказав депутат на прес-конференції, - найвищий рейтинг – це вдячність моїх виборців. Слова подяки від них – найбільша нагорода за мою роботу і роботу моєї команди”. 
За три роки на розвиток Чернігівщини і зокрема 209 виборчого округу за сприяння Олександра Кодоли надійшло 84 мільйони гривень державних коштів. Це кошти із спеціальної субвенції на соціально-економічний розвиток округу (так званий депутатський фонд), це і кошти з Державного фонду регіонального розвитку, виділення яких депутат лобіював особисто.
Тільки в 2017 році в 209 виборчий округ та Чернігівську область за ініціативи Олександра Кодоли із спеціальної субвенції на соціально-економічний розвиток надійшло 35 мільйонів гривень. З цих коштів надійшло до м. Ніжина - 12,8 млн. грн., Ніжинського  району - 7,2  млн. грн., Носівського - 6,3 млн. грн., Варвинського - 2,8 млн. грн., Срібнянського  - 1,6 млн. грн., Ічнянського - 600 тис. грн, на об’єкти обласного значення та інші соціально важливі об’єкти Чернігівщини – 3,7 млн. грн.
Розповідаючи про підтримку закладів освіти, депутат зазначив, що ставить перед собою завдання за п'ять років депутатської каденції добитись, щоб кожна школа 209 виборчого округу мала сучасний комп'ютерний клас.
Цікавим проектом є план будівництва у кожному районі виборчого округу, в тому числі і Срібнянському, міні-футбольного поля із штучним покриттям. До речі, існує державна програма будівництва міні-футбольних полів, яка пропонує 50% фінансування з державного бюджету і 50% співфінансування місцевої влади – районного чи селищного бюджету. До цієї програми вже долучився Варвинський район і готовий профінансувати необхідні кошти. Знайдено розуміння цього проекту у Носівському районі та в селі Талалаївка Ніжинського району. 
Один з експериментів, розпочатих у 209  виборчому окрузі, є встановлення автономних світлодіодних ліхтарів на сонячних батареях. Перші ліхтарі встановлені біля дитячих майданчиків у Ніжині. Далі вони встановлюватимуться у об'єднаних громадах і найбільших населених пунктах виборчого округу – у Носівці, Ніжинському, Срібнянському районах.
Депутат відповів на запитання журналістів. Одне з них стосувалось перспектив фінансування ремонту доріг Срібнянського району у 2018 році та справедливого розподілу виділених коштів, щоб вони потрапляли в наш район краще, ніж у минулому році. Народний депутат повідомив, що на цей рік дороги разом із фінансуванням передаються до обласної державної адміністрації. Передбачена досить суттєва сума для цих потреб – більше 400 мільйонів гривень. 
“Я вже звертався з своїми конкретними пропозиціями до облдержадміністрації, які дороги потрібно ремонтувати, - сказав Олександр Кодола. - Жахливі дороги є у Ніжинському, Носівському районах. Не набагато кращий і Срібнянський район. Тому, вважаю, що у 2018 році в цьому плані має відбутися певний ривок. Що стосується справедливого розподілу коштів, то ми намагаємось свої можливості і ресурси розподіляти пропорційно до населення тієї чи іншої території”.
 “Наступного року, - продовжив депутат, - постараюсь більше підтримати Срібнянський район. Хотілось більшу підтримку надати в 2017 році, але у зв'язку з тим, що відбувалося об'єднання громади, цей процес призупинився. Зараз, коли створена об'єднана громада, немає ніяких проблем для спрямування цієї роботи належним чином”.

Категорія: Влада | Переглядів: 668 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/9
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:42 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!