RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Березень » 13 » За досвідом в Європу
10:20 AM
За досвідом в Європу

До складу делегації увійшли, зокрема, голови Бобровицької і Козелецької райдержадміністрацій Василь Кучерина та Володимир Швед, голова Срібнянської районної ради Олена Панченко, головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун, головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, голова місії Євангельських християн-баптистів «Милосердя та духовне відродження» м. Чернігова Петро Бевз.
Вся триденна програма візиту була насиченою і змістовною. Розпочалася вона в Берліні із зустрічі в посольстві України в Німеччині, під час якої було обговорено програму роботи, визначено окремі напрямки, де була необхідна організаційна підтримка та допомога працівників посольства. Другий секретар посольства Олександр Гончарук,  аташе Ольга Мишкіна, другий секретар економічного відділу  Олег Соколовський ознайомили  учасників делегації з діяльністю цієї дипломатичної установи, яка включає найрізноманітніші питання двосторонніх відносин між державами, видачу віз, правовий захист та підтримку громадян своїх країн, участь у міжнародних конференціях, ведення переговорів.
Знаходиться посольство у центрі міста, на вулиці Альбрехтштрассе, 26, тож наша делегація скористалась нагодою ознайомитися з Берліном під час короткої пішохідної екскурсії, сфотографуватись на згадку біля Рейхстагу – будівлі німецького парламенту, біля відомої архітектурної пам’ятки - Бранденбурзьких воріт. Протягом двадцяти восьми років (1961—1989) одразу за Бранденбурзькими воротами піднімалася Берлінська стіна, тому вихід до воріт для жителів як НДР так і ФРН був закритий. Після падіння стіни Бранденбурзькі ворота стали уособленням нового об'єднаного Берліна.
Цього дня учасники делегації побували у берлінському представництві Карітас Інтернаціоналіс - конфедерації 164 регіональних католицьких допомогових служб, організацій соціальної роботи та міжнародного розвитку, які працюють більш ніж в 200 країнах і територіях усього світу. Загальний бюджет організацій Карітас становить близько 5,5 млрд. доларів США. 
Наступного дня гості з Чернігівщини відвідали найбільший у світі 52-ий Міжнародний туристичний ярмарок у Берліні ITB Berlin 2018, який проходив з 7 по 11 березня. У ньому взяли участь 110 тисяч фахівців із 186 країн світу. Протягом двох днів ярмарок був відкритий для широкого загалу. Традиційно на ярмарку була представлена і Україна. Участь у цьому ярмарку має велике значення для зміцнення позиції України на міжнародному туристичному ринку, підвищення поінформованості зацікавлених сторін, збільшення потоку іноземних туристів. Огляд української експозиції та представлення її регіонів засвідчило досить значний, але ще не використаний потенціал Чернігівщини на туристичному ринку.
Цікавою була тематика так званого медичного туризму і перспективи його розвитку в Україні та на Чернігівщині. Іноземців приваблює більш низька вартість лікування та діагностики в нашій країні одночасно з висококваліфікованою медичною допомогою, часовий фактор при довгому очікуванні медичного лікування в своїй країні. Перспективність цього напрямку підтверджує ряд звернень громадян інших держав за медичною допомогою в Чернігівський обласний онкологічний диспансер. 
У другій половині дня, після переїзду в Потсдам, у клініці ім. Ернста фон Бергмана, яка спеціалізується на лікуванні раку у дорослих пацієнтів, відбулася зустріч з керівником клініки з гематології, онкології та паліативної допомоги професором, доктором медицини Георгом Машмейєром. 
Завершальний день перебування в Німеччині проходив за двома напрямками роботи. Олег Дмитренко, Микола Дейкун та Валерій Зуб побували у берлінській клініці ім. Еміля фон Берінга (лікування хворих на туберкульоз) та клініці ім. Карла Тіма в місті Котбус, де відбулася зустріч з головним лікарем, доктором медицини Георгом Швабе і представниками мерії міста. На зустрічах у всіх лікувальних закладах обговорювались перспективи співпраці, досвід німецької медицини та застосування його в нашій країні.
Друга частина делегації відвідала невелике підприємство "GAB - Gesellschaft fur arbeits- und berufsforderung MBH", котре в перекладі можна назвати Спілкою сприяння зайнятості. Підприємство існує згідно державної програми. Його працівники готують до відправки за кордон як гуманітарну допомогу техніку, обладнання, що були у вжитку. Серед таких речей багатофункціональні медичні ліжка, тумбочки, шкільні парти та інше. Всі ці речі знаходяться у відмінному стані і могли б прослужити ще не один рік. Ми так і не одержали чіткої відповіді навіщо, наприклад, кожних п’ять років міняти ліжка в лікарні. В одних випадках, посилались на діючі інструкції, в інших - на конкуренцію між медичними закладами, коли все обладнання має бути нове, сучасне і в ідеальному стані. 
Частина цих речей надходить і в Україну. Організацією їх пошуку в Німеччині, вивчення наших потреб на такі речі, доставкою та розподілом їх в Україні займається місія Євангельських християн-баптистів «Милосердя та духовне відродження», яку очолює Петро Бевз. За його сприяння в Срібнянський район в рамках гуманітарної допомоги вже надходили медичні ліжка, шкільні парти, швейні машинки. Місія особливу увагу звертає на те, щоб всі ці речі були доставлені та використовувались виключно за призначенням і не були продані будь-кому.
Українська делегація побувала у містечку Лобеталь, в місії Ukraine-Hilfe (допомога Україні), координатором якої є Елізабет Кунце. Місія займається збором і відправкою гуманітарних вантажів в Україну і співпрацює з місією Євангельських християн-баптистів «Милосердя та духовне відродження». Приємно було дізнатись, що в далекій від нас Німеччині є стільки небайдужих людей, які переймаються проблемами України, хочуть надати посильну допомогу тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, в тому числі переселенцям з окупованих територій на сході України. За час спілкування з Елізабет Кунце та працівниками місії  Ukraine-Hilfe ми змогли побачити кілька легкових автомашин, з яких люди розвантажували речі, щоб передати їх в Україну.
Швидко пролетіли переповнені враженнями дні перебування в Німеччині. Як програма роботи, так і чудові умови проживання в готелі Landgasthof в Лінгенау. І ось наш мікроавтобус вже зустрічає нічний Київ. Позаду понад півтори тисячі кілометрів доріг Німеччиною, Польщею, Україною. Після такого шляху 200 кілометрів, які залишились до Срібного, здаються зовсім короткою відстанню. Київ – це майже вдома. 
Поїздка в Німеччину дала змогу налагодити нові стосунки з німецькими партнерами, планувати нові напрямки роботи, поглянути на нашу Чернігівщину, Срібнянщину дещо іншими  очима, порівняти життя в різних країнах і зрозуміти, в чому ми програємо цим країнам, подумати, що може зробити кожен на своїй посаді для змін на краще.

Категорія: Влада | Переглядів: 761 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.8/6
Всього коментарів: 5
5 Покупець   (17.03.2018 6:02 PM)
А ідея з АТБ просто СУПЕР! Нам, звичайним людям, які зачасту живуть лише на заробітну плату,справно сплачують податки, надоїло бути ошуканими отими "продавцями", які тільки й дивляться, як тебе надурити і переходять із одного магазина в інший. І ніде від них немає спасу. Не говорячи вже про захмарні ціни, які встановлюють ненажерливі власники магазинів, а їхні продавці і собі находу добавляють, а тоді з невинним виразом на обличчі:"ой, помилилась" . Ще й чеки не дають. Допоможіть із таким гастрономом і люди будуть вам безмежно вдячні.Це не просто слова, а крик душі всіх срібнян!

4 Ще одне Ім'я   (15.03.2018 8:55 PM)
Моє побажання до районної і селищної оновленої влади отаке: зробіть щоб у Срібному відкрився один нормальний великий гастроном як АТБ чи подібний. І оцих тошнотних коментарів зразу поменша. Яка користь від поїздки? А що ти сам зробив? Чого від тебе люди потікали краще розкажи.Гарно буть крутим місцевим політиком опозиціонером як у тебе є нескілько гастрономів з оху....ми націнками. Хлопці, гляньте на ціни у талалаївських гастрономах і трохи скиньте обороти. Або закрийте роти і не брешіть як ви любите своїх виборців.

3 Ім'я   (15.03.2018 12:44 PM)
Якби ще користь була від закордонних вояжів

2 Іван   (14.03.2018 8:25 AM)
І якби до хлопців в АТО з"їздили теж була б не погана подія...

1 Ім'я   (13.03.2018 5:13 PM)
Сильна подія
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:43 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!