RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Березень » 13 » З першим мільйоном!
5:20 PM
З першим мільйоном!

До цієї цифри ми йшли не один рік. Сайт “Срібнянщина” http://sribne-gazeta.com.ua був створений 12.08.2011 року, а 24.08.2011 року на ньому з’явилася перша публікація про відкриття тренажерної зали у Срібнянській школі. Мільйон за такий час – це багато чи мало? Судити відвідувачам сайту.
Та безперечно одне, що сайт виявився потрібним і затребуваним. Особливо для наших земляків, які живуть далеко від рідного краю. Вони одержали можливість регулярно переглядати електронну версію газети “Срібнянщина”, бути в курсі всіх подій з життя району.
Допоміг створити сайт Вадим Гайдамака з Варви, на той час першокурсник Київського національного технічного університету «КПІ».
Кому цікавий наш сайт за географічним розташуванням відвідувачів можна дізнатись, натиснувши на цю кнопку внизу сторінки:

Як бачимо стабільно кількість переглядів з України становить 75-77% від загальної кількості. На другому місці на сьогодні йде Франція, потім США і далі – Росія, на яку припадає біля 3% кількості переглядів. 
Для всіх відвідувачів сайту, незалежно від місця розташування, є можливість переглянути фотозвіти з більшості подій, що неможливо в чорно-білій газеті невеликого обсягу.
Ми дякуємо всім відвідувачам сайту і намагатимемось наповнювати його так, аби другий мільйон переглядів настав значно швидше, ніж перший.

 

Категорія: Інше | Переглядів: 576 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 1
1 Читачі   (13.03.2018 7:22 PM)
Вітаємо Вас!!! Дуже гарний, цікавий, змістовний і потрібний для людей сайт. Проглядається рука професіонала, який його наповнює, особливо, коли порівнюєш із іншими сайтами. Дякуємо. Так тримати!
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:42 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!