RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Березень » 17 » Після поїздки у Німеччину
5:00 PM
Після поїздки у Німеччину

У районній раді відбулася робоча нарада у якій взяли участь голова районної ради Олена Панченко, депутат обласної ради, головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун, голова місії Євангельських християн-баптистів «Милосердя та духовне відродження» м. Чернігова Петро Бевз, секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк, головний лікар районної лікарні Микола Діденко, начальник відділу освіти Віталій Никоненко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жанна Пиндюра.
На нараді були обговорені перспективи надання району допомоги з Німеччини через місію Євангельських християн-баптистів «Милосердя та духовне відродження», що стало одним з результатів недавньої поїздки в Німеччину нашої делегації на чолі з народним депутатом Олегом Дмитренком. 
Петро Бевз побував у Срібнянській школі, де ознайомився з використанням попередньо наданої допомоги  - 75 парт, 90 стільців та класної дошки. Петро Павлович розповів, що умовою надання допомоги закордонними партнерами є бажання знати, як вона використовується. Директор школи Валерій Декрет показав гостю класи, де встановлені шкільні меблі, було обговорено питання продовження співпраці у цьому напрямку.
Також одержувала  допомогу через місію «Милосердя та духовне відродження» і районна лікарня – батофункціональні ліжка, тумбочки та територіальний центр - швейні машинки, милиці, одяг, інвалідні коляски. Ці установи також сформували свою потребу у допомозі.
Найближчими днями очікується, що багатофункціональні ліжка вже надійдуть у районну лікарню. 
Загалом за минулий рік через місію «Милосердя та духовне відродження» в  Україну доставлено 270 тонн гуманітарної допомоги з-за кордону. Переважна більшість її залишилась у Чернігівській області.

Такий вигляд мають парти з гуманітарної допомоги з Німечиини

А такий вигляд мають парти, які є у більшості класів

Завдяки гуманітарній допомозі оновлено стільці у класі інформатики

Такі стільці і нова дошка тепер у шкільній майстерні

А цю дошку у одному з класів мають замінити, коли надійде чергова допомога з Німеччини

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 633 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 3
3 Олег   (21.03.2018 3:46 PM)
Не зря він учора на тих самих савинських зборах стрибав наче ненормальний як Бондаренкова сказала, що у Срібному відкриють супермаркет АТБ

2 Олена   (21.03.2018 1:49 PM)
Треба ще купить біноклі деяким посадовцям у Срібному, щоб краще бачили. На зборах у Савинцях нам розказали, що гастроном на Загайках у Срібному по документах зовсім не гастроном, а житловий будинок. Податку у срібнянський бюджет з розміщення торгової точки йде велика дуля. І того ніхто досі не бачить?! Не пора цьому власнику магазину і борцю за справедливість нагадати, що закон один для всіх?

1 Іван   (21.03.2018 11:24 AM)
Нові меблі це добре, от якби ще в магазини закупили продавцям нові калькулятори, бо старі трохи підбріхують, а люди винять продавців....
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:41 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!