RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Березень » 21 » Обіцяти - ще не значить одружитись
6:52 PM
Обіцяти - ще не значить одружитись

Сьогодні, 21 березня, дорогу до Артеменкового знову замело снігом. А загальні збори вже відбулися. Їхати в Артеменків на розчистку доріг ніхто не поспішає. Місцеві депутати, жителі села обривають телефони, починаючи від тих, хто зовсім недавно обіцяв на зборах вирішувати ледве не всі існуючі в Артеменковому проблеми. Шістнадцята година вже, й темніє скоро, а до Артеменкового не проїхати. Виглядають люди найбільшого благодійника - Благодійний фонд “Фонд Сергія Тігіпка”, вони аж 50 гривень з гектара землі платять благодійної допомоги. Уявіть собі цю неймовірно велику суму -  5 (п’ять!!!) буханок хліба на рік за гектар землі. Невже на розчистку снігу  не вистачить? Не вистачило, ніхто до 16-ї години не приїхав. Ось з хвилини на хвилину шкільний автобус має підвозити дітей з Срібного в Артеменків. Невже пішки йти доведеться?
І раптом, нарешті, їде трактор до села, прогортає дорогу. Зупинили люди, питають, звідки ви? Може, з ТОВ “Обрій” (що входить до ТОВ "ТАС АГРО") чи прямо від Благодійного фонду за прямою вказівкою голови фонду Романа Польового? Де там! Казки закінчились і настала реальність. Дорогу до Артеменкового розчистив трактор СТОВ “Батьківщина”. Причому не тільки до села, а й по всіх вулицях. Незалежно від того, де живуть депутати, яких критикує Павло Кириченко і його партнери. 
Як оцінили жителі Артеменкового сьогоднішнє ставлення до розчистки доріг  найбільших у світі благодійників, краще не казати. Бо замість слів доведеться друкувати зірочки.
А наступні збори ще не скоро, через рік. Дивись, і забудуть жителі села про невиконані обіцянки благодійників і про неймовірну соціальну допомогу у 5 хлібин з гектара, яку Павло Кириченко ставив за приклад на зборах у Савинцях. 
Після того у СТОВ “Батьківщина” порахували, хоч і приблизно, свою соціальну допомогу в розрахунку на один гектар. Нехай і без підписаної угоди, але в реальності. Вийшло 370 гривень. Оце й уся математика.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 724 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.8/9
Всього коментарів: 1
1 Ольга   (22.03.2018 4:24 PM)
За ніч дорогу до села знов замело і сьогодні, 22 березня, її знову прогортав трактор СТОВ "Батьківщина". Дякую дирекції товариства від імені від усіх жителів села!
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:41 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!