RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Березень » 29 » "Розкажіть, що боргів у нас немає..."
8:47 PM
"Розкажіть, що боргів у нас немає..."

Приводом для цієї публікації стало поширення директором ТОВ "СРІБНЯНСЬКИЙ РАЙАГРОБУД" М. І. Шевченком на кількох публічних зібраннях недостовірної інформації про газету “Срібнянщина”. Останній раз це було зроблено у виступі на загальних зборах жителів Срібного, які проходили у районному будинку культури 28.03.2018 р., у присутності понад 250 чоловік. 
М. І. Шевченко в черговий раз розповів, що редакція газети “Срібнянщина” нібито відмовляється публікувати його спростування про відсутність у підприємства боргів перед бюджетами всіх рівнів.
Отже, про все по порядку. У матеріалі “У пошуках розуміння”, опублікованому в номері 47  від 2 грудня 2017 р. йшлося про нараду, яка відбувалася у кабінеті голови райдержадміністрації. На нараді обговорювались шляхи розблокування роботи Срібнянської селищної ради. Очевидно, невдоволення М. І. Шевченка викликав ось цей абзац із тексту: “Дочекатись рішення суду про законність звільнення Олега Куделі і продуктивно працювати далі запропонував народний депутат Олег Дмитренко. Працювати далі з чистого листа, зробивши перші кроки до порозуміння. Для Олега Куделі, за словами народного депутата, ними могли б стати повернення до селищного бюджету втрачених коштів за кілька років користування землею під колишнім заводом продтоварів та райагробудом, а це мільйони гривень…..”.
У січні цього року М. І. Шевченко особисто надав редакції листа, під заголовком “Спростування”, зміст якого наводимо дослівно.
У газеті «Срібнянщина» від 02.12. 2017 року в статті «У пошуках порозуміння» щодо ТОВ «Срібнянський райагробуд» була опублікована недостовірна інформація про наявність боргів перед селищним бюджетом за користування землею. Згідно даних АІС «Податковий блок» станом на 13.12.2017 року у ТОВ «Срібнянський райагробуд» заборгованості по сплаті податків та зборів не має.
Директор ТОВ «Срібнянський райагробуд» М. І. Шевченко.

Лист до редакції не мав жодних вихідних даних: ні вихідного номера, ні дати. В редакції запропонували М. І. Шевченку оформити лист належним чином та висловили готовність надати письмову відповідь у визначений законодавством термін. Замість цього М. І. Шевченко попросив повернути лист і забрав його. З того часу й почалися публічні виступи про неіснуючу відмову публікувати спростування.
Хоча що ми мали спростовувати? Інформацію про сплату податків на день проведення наради? Але ж у публікації не йшлося про податки. Та навіть, припустимо, якби і було це опубліковано, то де у так званому спростуванні ви бачите інформацію про відсутність заборгованості на день проведення наради, яка відбулася 28.11.2017 р.?
Наприклад, за інформацією електронного сервісу ДФС України «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» кожен може пересвідчитись, що станом на 25.03.2018 р. цей платник податків дійсно не має податкового боргу. І там же читаємо: "*Увага! Стан розрахунків платника податків з бюджетом може змінюватись щоденно". Тільки де у публікації “Срібнянщини” йдеться про податки? 
Є два варіанти плати за землю. Якщо підприємство не є власником землі, на якій знаходиться, то платить за неї орендну плату у селищний бюджет згідно договору оренди. Якщо підприємство – власник землі, то платить відповідний земельний податок. 
ТОВ "СРІБНЯНСЬКИЙ РАЙАГРОБУД" на сьогодні не власник землі, на якій знаходиться, тож які підстави називати податком плату за оренду? І як можна вимагати спростовувати те, чого немає в газетній публікації?
Подібні випадки, до речі, не рідкість у редакційний практиці, коли автор листа вимагає його обов’язкової публікації. Як це мовляв, я сільський голова, а редакція з півтора десятка моїх листів аж шість листів і досі не опублікувала? Неподобство. 
В такому випадку радимо звертатись за роз’ясненням до статті 36 Закону "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", де чітко зазначено, що "Ніхто  не  має  права  зобов'язати   редакцію    опублікувати відхилений нею твір, лист, інший матеріал  або  повідомлення, якщо інше не передбачено цим Законом або статутом редакції. 
Лист, адресований  редакції,  може  бути   використаний    у повідомленнях і матеріалах, якщо при  цьому  не  змінюється  зміст листа і не порушуються положення цього Закону. 
 Редакція не зобов'язана відповідати на листи чи пересилати їх до інших інстанцій
”.
Виключення для окремих категорій керівних посад в районі чи надання їм першочергових переваг у публікації законом не передбачені. 

С. Бебик,
редактор газети “Срібнянщина”

 

Категорія: Інше | Переглядів: 1161 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.9/9
Всього коментарів: 111 2 »
11 Опер (старшой)   (06.04.2018 8:03 PM)
Не нада наїзжать на цінии в гастрономі Центральний! Ось два дні назад містер ВсьоНеТак-аЮлькаСупер прикупив собі новий бусик. Не яхту, не літак, і не острів на Карибах. Просто новий бусик. А їм ціни в гастрономі не такі. Хочте дешевше, газуйте в Талалаївський район.

10 Микола   (05.04.2018 9:44 AM)
Хто-небуть може розповісти, де закінчується майно "Райагробуду" (будівлі, машини) і починається приватне майно М.І.Шевченка? Чи як у тій приказці: "все вокруг колхозное, все вокруг мое"?

9 Покупець   (04.04.2018 1:44 PM)
Для Алли .А того шо так ніде не дурять , як у Кириченка. І диндаря пройшли!!!!!!!!

8 Іван   (03.04.2018 7:19 AM)
Так шоб своїх підтримать хай свої цього заслужать, а не деруть ціни і продавців наказують за недобросовісну роботу, а не кричать як їм важко...

7 Алла   (02.04.2018 5:49 PM)
За кого б ви ще й побалакали як не за Кириченка.

6 Иван   (02.04.2018 10:39 AM)
С рождения Павлик пай-мальчиком был,
Имел Павлик хобби - он деньги любил,
Любил, очень любил,
Деньги, деньги, дребеденьги,
Позабыв покой и лень,
Мути воду Павлик, лей побольше говна,
И ставь побольше наценки,
Делай деньги, делай деньги,
А остальное всё - дребедень!
А остальное всё - дребедедень!

5 Покупці   (01.04.2018 8:03 PM)
Пани-торгаші "свої" ! Чого вас так лякає магазин АТБ? Страшно, що люди повалять туди, де видається чек на товар і в ньому чітко видно і ціну товару, і суму за товар? Які податки вас цікавлять? Не дуріть людей і не прикривайтесь тим, що вас цікавлять податки-вас цікавить свій карман.А щоб люди ходили до вас, не дуріть і так обнищавшого народу!!!

4 Срібняни   (01.04.2018 7:03 PM)
Мене більше цікавить наповнюваність бюджету. Скільки у нас у районі осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність і не зареєстровані як підприємець?Відповідно почувають себе непогано. Далі - куди сплачує податки магазин Аврора? і останнє - куди йтимуть податки від магазину АТБ що планують відкрити? Може треба підтримувати своїх?

3 Гриціївчанин   (31.03.2018 6:27 PM)
Ви, Срібнянин, не зовсім праві. он подивіться, як круто совміщає бізнес і політику Кириченко! Правда, для покупців у його магазині біда - купив на 20 гривень, а обдурили на 50. От того він і плачеться на кожних сходках у селах, щоб люди не хотіли АТБ в районі. І фору можна і сільпо- тільки не АТБ.Бо це найдешевший магазин і всі це прекрасно знають, хоч як він хай не розпинається. А він розказує як вболіває за людей. Наведи порядок у себе в хазяйстві, а тоді лізь далі!!(Хотів це написать на сайті Срібнянщина-мій рідний край під його пламенною рєчью, та адміністратор зразу все неугодне удаляє-соратнік!)

2 Держслужбовець   (30.03.2018 4:22 PM)
Шановні, який агробуд?! Це - сімейний бізнес Миколи Івановича.

1-10 11-11Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
10.12.2018
6:41 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!