RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Квітень » 4 » Не словом, а ділом
4:40 PM
Не словом, а ділом

Днями на новому апараті пройшли обстеження перші хворі. Як розповів головний лікар райлікарні Микола Діденко, УЗД-апарат коштує майже 824 тис. грн.  Основна сума коштів на його придбання  – 800 тис. грн. була виділена як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно розпорядження Кабінету Міністрів, прийнятого у грудні минулого року. Співфінансування з районного бюджету склало 23,9 тис. грн.. Закупівля проводилась через систему «ProZorro».
Микола Петрович подякував народним депутатам Олегу Дмитренку, Олександру Кодолі, депутату обласної ради Миколі Дейкуну, які сприяли виділенню державних коштів, а також голові районної ради Олені Панченко та голові райдержадміністрації Ніні Бондаренко.
Заступник головного лікаря, хірург Михайло Фанта, який перший освоїв роботу на цій діагностичній системі, розповів, які переваги у діагностиці дає нова техніка: “Не скажу, що апарат УЗД, який ми використовували раніше, був поганий. Та  Qbit 7 – це зовсім інший рівень. Так, ніби раніше ви їздили на “Жигулях”, а потім пересіли на “Мерседес”. 
Апарат забезпечує значно кращу якість діагностики, дозволяє бачити зображення органів з відмінною якістю і деталізацією. Chison QBit 7 можна використовувати в хірургії, терапії, неврології, гінекології. Він дозволяє проводити, наприклад, діагностику органів черевної порожнини, щитовидної залози, судинної системи. Апарат має різні датчики для кожного виду діагностики”.
Для хворих нове обладнання дасть можливість одержати більш точний діагноз, у ряді випадків не їхати на подібне обстеження у Прилуки або Чернігів. У складних випадках зображення можна передати для консультації обласним фахівцям. 
Результати діагностики постійно зберігаються в пам’яті апарата, що дозволяє порівняти їх через певний час і оцінити динаміку стану здоров’я хворого.
Незабаром лікарі терапевт та гінеколог пройдуть відповідне навчання, орієнтовно воно триватиме протягом місяця, і зможуть ефективно використовувати нову техніку. 

Категорія: Медицина | Переглядів: 636 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
18.11.2018
11:38 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 632
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!