RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Квітень » 24 » Пропозиція, від якої не можна відмовитись
2:28 PM
Пропозиція, від якої не можна відмовитись

Саме такий варіант вирішення проблеми із вивезенням худоби з Харитонівської ферми обрали керівники ТОВ “Агрофірма “Обрій” LTD.  Про цей випадок ми повідомляли 17 квітня. Отож працівники ферми, де утримувалось 148 корів, ті самі працівники, які 17 квітня горою стояли за її збереження, телефонували до керівників району, збиралися просити захисту в поліції, на ранок 18 квітня змінились до невпізнання. І дозволили вивозити худобу. Ще й подивлялися скоса на своїх вчорашніх захисників. Мовляв, не заважайте. Дирекція все правильно робить. 
Причиною стала та сама пропозиція. Фінансова. У вигляді виплати працівникам двомісячної зарплати плюс безкоштовної передачі по одному бичку. І результат не забарився. По обіді 18 квітня худобу без перешкод завантажили в зерновози і вивезли. На фермі залишилось десять корів, яких чекає подібна доля.
У талалаївській газеті “Трибуна хлібороба” за 20 квітня головний зоотехнік компанії ТАС Агро (до структури якої входить ТОВ “Агрофірма “Обрій” LTD) Дмитро Шелудько оперативно пояснив причини ліквідації тваринницької галузі у Харитонівці: “щоб підвищити ефективність виробництва  і покращення якості молока, було прийнято рішення перевести поголів’я ВРХ зі старої і аварійно небезпечної тваринницької ферми у Харитонівці до оновлених комплексів у Харковому та Чернецькому…” 
Цікаво тільки, де побачив у Харитонівці головний зоотехнік аварійно небезпечну ферму?   Та ці корівники ще десятки років можна використовувати без натяку на аварійність і небезпеку для тварин! Однак, начальству видніше... 
А ферма, може, і правда, була зайвою у Харитонівці? Може, дійсно треба дякувати керівникам “Обрію”, що вчасно прикрили її та вивезли корів у безпечне місце і в безаварійні приміщення? З робочими місцями теж щось можна придумати. Влаштуватись, наприклад, на роботу у Харкове або Чернецьке, чи кудись у далекі краї на заробітки поїхати.

Так виглядає "аварійне і небезпечне для тварин" приміщення ферми у Харитонівці

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 678 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 4
4 Влад   (24.04.2018 7:10 PM)
Двом Утримувачам земельних паїв у Харитонівці треба земля. Тілько один Утримувач зберіг у Срібнянському районі всі ферми, які були. Є ферми у Калюжинцях, Лебединцях, Савинцях, Горобіївці, Дігтярях і ніхто їх не закрива і скот не вивозять. А другий що робить? Нащо було на зборах брехать що ферму оставлять у селі.

3 Іван   (24.04.2018 6:25 PM)
Продали остачу майна і самі нізащо продались. За наступне покоління не думають. Людей викинули на вулицю. Через рік Харитонівка стане хутором Скибівщина. Немає ні школи, ні майнових паїв. Тарас Шевченко писав "Якби Ви знали , паничі, де люди плачуть живучи, то Ви б елегій не творили та марно бога не хвалили, на наші сльози сміючись."Це Все твориться в с.Харитонівка, де воюють Два Утримувачі земельних паїв. Ім потрібна земля, а не люди.

2 імя   (24.04.2018 5:38 PM)
дякую

1 Ім"я   (24.04.2018 4:51 PM)
В цьому і вся наша сутність- бачимо під носом і купуємось за рубль. А за що завтра житимуть ті ж самі працівники ферми та їх діти, сьогодні вони про це не думають, ще не проїли 2 зарплати і бичка. а завтра кричатимуть, яка погана влада, немає їм де заробить.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
17.02.2019
11:01 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!