RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Травень » 22 » Якщо підійти з “широкомасштабним аналізом”
12:16 PM
Якщо підійти з “широкомасштабним аналізом”

Нагадаємо, що обидва товариства – і ТОВ “Агрофірма “Обрій” LTD з Харкового, яке утримувало корів у Харитонівці, і ТОВ “Обрій” з Срібного по структурі власності входять до компанії “ТАС АГРО”.
Залишились без роботи у кожному селі працівники ферми, вітер гуляє порожніми приміщеннями. 
Скільки років поспіль на загальних зборах у Дейманівці керівники “Обрію” розповідали, а жителі села підтримували їх у тому, що ферма – це великий плюс для села.  Та, на жаль, ці питання вирішують не місцеві керівники-виконавці в Срібному чи Харковому, а реальні власники, які знаходяться в Києві. Та до них важко достукатись. За останній рік з сайту ТОВ “ТАС АГРО” прибрали навіть прізвища керівників компанії. Мабуть, щоб не заважали їм люди надмірною кількістю персональних звернень. 
Сергій Мандра, директор із адміністративних і юридичних питань компанії компанії “ТАС АГРО, на загальних зборах у Срібному 28.03.2018 р. розповідав, що в  “ТАС АГРО” постійно проводять аналіз тваринного виробництва: “Ми аналізуємо і підходимо з великим широкомасштабним аналізом”. Але на запитання залишиться чи не залишиться тваринницька галузь ТОВ “Обрій” на фермі у Срібному чи зникне, як у Никонівці, чітко і конкретно відповісти не зміг. “Зараз я не можу відповісти чи буде зберігатися ця ферма у майбутньому, чи не буде”, - сказав Сергій Мандра. “Тому що, можливо, варто нам все ж таки укрупнить, зробить велику ферму у Чернецькому, перевести туди всіх наших корів і розвивати її чим розвивати дві корови у Срібному”.
Після цих слів та після вивезеної худоби з Харитонівки і Дейманівки кожен може сам зробити висновки про перспективи існування вже єдиної в ТОВ “Обрій” тваринницької ферми у Срібному.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 648 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 6
6 Иван   (30.05.2018 3:33 PM)
Хто на черзі?

5 Опер   (29.05.2018 9:13 PM)
На сайті Тасагро зникло начальство? Так воно реально зникло. Кого вам показать? Ось сюди зайдіть і подивіться - http://tasagro.com/about_us/our_team Одні вакансії і соплі що не найдуть кадрів. Всі прокрались і допобачення. Тваринництво збиткове, бо цим ворюгам краще замутить і відмить гроші Тігіпка на землі. Там важче проконтролювать як з коровами. Який внесли гербіцид, скільки на гектар? Вилили і нема. А гроші собі. Ну і ще СБ очі замазать.

4 Павлович   (29.05.2018 5:29 PM)
Знищують район, шкода людей, які залишаються без роботи.

3 Андрій   (25.05.2018 1:23 PM)
Через це і ферми позакривали? А може діло в отих квадратиках і кілочках на полях Обрію?

2 обрій   (25.05.2018 11:15 AM)
Напевно все через те, що незаконних приораних земель Обрій обробляє менше ніж Батьківщина...

1 Льоня   (23.05.2018 8:40 PM)
Що там говорити про корів, коли Володимир Мостовий своїх працівників возить, як с**** у літучці з підлоги якої дорогу видно.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
13.12.2018
7:43 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!