RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Травень » 22 » Тільки потім не кажіть, що у вас не питали
1:34 PM
Тільки потім не кажіть, що у вас не питали

У Срібному планується встановити пам’ятний знак учасникам бойових дій на Сході України
Відбулося перше засідання оргкомітету по встановленню у Срібному пам’ятного знака учасникам бойових дій, ініційованого на зборах районної спілки учасників АТО “Патріоти Срібнянщини”, які відбулися у квітні нинішнього року.
У роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк, голова районної спілки учасників АТО “Патріоти Срібнянщини” Олександр Матійко.
На сьогодні проект знаходиться на стадії обговорення. Ще невідомо як виглядатиме пам’ятний знак, якою буде його вартість, де він буде встановлений.
Щодо місця встановлення розглядались кілька варіантів. Один з них – у центрі селища біля вже встановлених пам’ятних знаків чорнобильцям та воїнам-афганцям.

На оргкомітеті прийнято рішення звернутись до жителів району з проханням внести свої пропозиції щодо місця встановлення пам’ятного знака.
Пропозиції приймаються до 30 травня цього року. Контактна особа – перший заступник Срібнянського селищного голови Віталій Миколайович Желіба. Телефон 2-18-71.

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 814 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.6/7
Всього коментарів: 4
4 Надія Марчук   (28.05.2018 6:41 PM)
Якщо у цей знак буде у вигляді такому ж, як чорнобильцям і афганцям, то ставте вже поруч. Якщо це буде витвір мистецтва, то можна біля площі - метрів на два вглиб за асфальт, щоб вписався поміж церквою та поліклінікою. Перед пам'ятником там тоді буде місце для клумби. А також можна поблизу Будинку культури... І що там буде написано? По великому рахунку це пам'ятник захисникам незалежності України. Але війна ще не закінчена, тож які дати там стоятимуть?

3 Левко   (25.05.2018 7:08 PM)
Не придумуйте другий раз велосипеда. Зайдіть в Гугл, наберіть "пам ятник АТО" і ви побачите, які пам ятники" стоять на кладбищі які в населеному пункті.

2 Олег   (25.05.2018 1:39 PM)
Місце дуже залежить від самого пам"ятника. Є пам"ятники, як підходять для кладовищ. Є пам"ятники, які встановлюють на вулицях і прикрашають місто. У Срібному це переплутали, коли у самому центрі селища встановили пам"ятники чорнобильцям і афганцям. Не зробіть так само третій раз. Починати потрібно з проекту пам"ятника а тоді думать куди його встановить.

1 Іван   (25.05.2018 1:06 PM)
Пам"ятник учасникам бойових дій на сході це добре, але для початку було б не погано допомогти рідним встановити надмогильний памятник на загиблого на Сході Олега Саника з Подолу.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
11.12.2018
10:53 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!