RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Червень » 4 » Ми - хуторяни
8:46 PM
Ми - хуторяни

... Їхали на зустріч поза Точеним. Там, де  колись була  вулиця  Космічна  - ростуть чагарники і квітнуть суниці. Широкі колись вулиці закрили своїм віттям могутні чорноклени, проглядаються напіврозвалені дахи колись добротних хат і стовпці від огорож.  Посеред полів, посеред пустки завмерлої сільської круговерті – справжній оазис краси на декількох сотнях метрів, зітканий із квітів і любові до рідної землі працьовитими руками Тетяни та Петра Тимченків із Варви , які господарюють на обійсті їхньої мами Віри Іванівни Євтушенко, та і всій  вулиці, що квітне як міські впорядковані клумби. 
Навпроти  подврія Євтушенків, де традиційно всі збираються на свою зустріч хуторяни, під молоденькими вишнями – справжній музей старожитностей. З усього хутора тут зібрані стародавні речі, якими користувались селяни у побуті. Коли дорослі, статечні люди, побравшись за руки, ходять  безлюдними вулицями, стежками свого дитинства – згадують, плачуть, співають – так і залишились їхні душі в хуторі назавжди, нічого не забулось, не стерлось із спогадів. Так і залишились всі добрими і щирими друзями, як дуже давно, сільськими дітьми. 
Минулої суботи у Точеному зібрались не тільки хуторяни  - там гостинно  зустрічали ще й   випусrників Горобіївської восьмирічки, які закінчили школу 50 років тому. А зібрались у Точеному тому, що учнів-хуторян у цьому класі було більше, аніж дітей із села.  Отож радість зустрічі була подвійною…
Подробиці зустрічі читайте у черговому номері газети «Срібнянщина».

Категорія: Суспільство | Переглядів: 676 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
13.12.2018
7:44 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 633
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!