RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Червень » 13 » Перші експериментальні
2:11 PM
Перші експериментальні

Це перша в Україні окрема бригада територіальної оборони, сформована Чернігівським обласним військовим комісаріатом. 
За місяць такі бригади будуть сформовані у кожній області. Метою навчань є вивчення питання здатності області сформувати цю військову частину, забезпечити її усіма матеріальними засобами, провести бойове злагодження і підготовку особового складу. На експериментальних зборах резервістів ознайомлять із сучасною зброєю і військовою технікою, допоможуть відновити навички, одержані під час строкової служби. 
Як розповів військовий комісар Срібнянського ОМВК Сергій Дитюк, виконати завдання по кількості резервістів та відправки їх до Гончарівського полігону допомагали Срібнянська та Талалаївська райдержадміністрації, громадське формування «Талалаївка-Самооборона», місцеві сільгосппідприємства. У нашому районі це СТОВ “Батьківщина” і ТОВ “Обрій”, у Талалаївському -  ТОВ Агрофірма «Обрій» LTD, ТОВ «Красноколядинське», СТОВ АФ «Горизонт», ПСП "Лан". Вони допомогли з транспортом, пальним. У сільгосппідприємствах з розумінням поставились до участі своїх працівників у навчаннях, хоч нині гаряча пора і знайти їм заміну на виробництві досить складно. А в СТОВ “Батьківщина” навіть пообіцяли виплатити заохочувальну премію своїм працівникам.
Серед наших резервістів-чоловіків є одна жінка – Ірина Яковенко, медсестра Талалаївської районної лікарні. Вона добровільно виявила бажання взяти участь у навчальних зборах.  Вважає, що це – гарна нагода дізнатись щось нове для професійної діяльності, поспілкуватися з більш досвідченими колегами.  
Всі резервісти, які цього дня вирушили до Гончарівська, попередньо пройшли спілкування з головним спеціалістом психологом військомату Мирославою Василенко.
Навчальні збори проходитимуть з 13 по 27 червня.

Довідково: Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період із завданнями:
охорони та захисту державного кордону;
забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил);
охорони та оборони важливих об'єктів і комунікацій;
боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

Категорія: Армія | Переглядів: 1773 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
21.08.2018
5:58 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 616
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!