RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Липень » 4 » Аноніми знову піднімають голову
9:03 AM
Аноніми знову піднімають голову

У черговий раз у районі поширюється фальшива газета "Срібнянщина", яку боягузи ночами підкидають у двори жителів району.
Прохання до правоохоронних органів сприймати це повідомлення на нашому сайті як одне із джерел, з якого можуть бути виявлені відомості про вчинення кримінального правопорушення. Згідно законодавства України публікація відомостей в будь-якій формі публічного розповсюдження масової інформації, в тому числі, розповсюдження інформації в різноманітних Інтернет-виданнях, може бути визначена як повідомлення в засобах масової інформації та використовуватися як джерело для внесення відомостей до ЄРДР та початку досудового розслідування.
По факту випуску і розповсюдження фальшивої "Срібнянщини"  напередодні місцевих виборів  у жовтні минулого року було зареєстроване 28.10.2017 р. у Срібнянському відділенні поліції повідомлення про  злочин (незаконний випуск фальшивої газети "Срібнянщина" та порушення виборчого законодавства). Особи винних досі не встановлені.

Категорія: Кримінал | Переглядів: 812 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.6/7
Всього коментарів: 4
4 Левко   (10.07.2018 12:07 PM)
Якщо ви хотіли розказати людям свої погляди на Срібнянський район, не показуйте із самого початку, що у вас коліна тремтять від страху. До вас, замовно-продажні пани Аноніми, не має довіри. Не ховайтесь за поганою, як на ваш погляд, газетою Срібнянщина. Напишіть про своє відкрито, назвіть себе. Якщо ви кажете правду, то чого самі її жахаєтесь??? Люди почитають одне, друге, третє, десяте і самі розберуться хто є хто. Пашина казка про три тисячі захованої в районі землі стала старим затяганим і на сьогодні не смішним анекдотом.

3 сашко   (10.07.2018 10:31 AM)
Ех Володимир не знаєте ви хто такий Олег Миколайович.... І коментарі замовно-підтримні. Біда району буде при монополізмі. І назовіть яким обсягом допомоги він підіймає район. В свою чергу можна назвати десятки субєктів, які маютиь менше землі, а допомагають селу чи селам в рази більше. Олег Миколайович з своєї землі не сплатить, а з приораної по буграх, ярах, заплавах - так...

2 Володимир   (07.07.2018 11:08 PM)
Не чудіть людей, працюйте по закону. Не накручуйте пересічних громадян. Іще, не хайте одного і нормального інвестора, який підніма регіон і дає людям жити. Олеже Миколайовичу, як народний депутат, наведіть порядок ,,крикунам,, у цьому регіоні. У Срібнянському районі ніколи не було таких ,,злочинців,, , які б чорнили козацький район. Насам кінець - невже так важко ,,половити розкидачів отих ,,газет,, по району? Хлопці-поліцейські. та ВАМ це зробити ,,як 2+2 ,,. Слава Україні.

1 Анонім   (06.07.2018 2:17 PM)
Увесь срібнянський район знає чиЇх рук справи. Одні ''мусори продажні'' роблять вигляд невинних баранів, слідуя старій приказці про те що непотрібно надягати кайдани на ті руки - які тебе ж і кормлять.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
19.02.2019
4:14 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!