RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Серпень » 6 » Не чекати – а діяти
2:18 PM
Не чекати – а діяти

Не чекати – а діяти. Саме за таким принципом будує свою співпрацю з територіальними громадами району та старостинськими округами СТОВ “Батьківщина”. Соціальна відповідальність для них не просто спонсорство чи реклама, а постійна зацікавленість у наданні громаді ширших можливостей, покращенні рівня життя.
Тому і відмовились у товаристві від фіксованої суми допомоги громадам, яка визначається на початку року і залежить від площ орендованих земель і яку власники товариств не дозволяють збільшувати протягом року. Бо життя диктує свої потреби, часто непередбачувані. Нерідко трапляється, що потреба у допомозі громаді буває незапланованою, яку не передбачиш за рік наперед. Це – надання транспорту і фінансування спортивних змагань, культурно-мистецьких заходів, ремонти водогонів, розчистка доріг від снігу та багато інших. На кінець року виходить значно більше тієї мінімальної фіксованої суми.
Більшість потреб у допомозі товариства кожному старостинському округу району узагальнюються на щорічних зборах громадян за участю керівників району, Срібнянської громади, дирекції СТОВ “Батьківщина”. Так було і в Горобіївському старостинському окрузі. На сьогодні, як розповів в. о. старости Олександр Матійко, переважна більшість пунктів, погоджених на зборах, які стосуються допомоги, вже виконані. 
Серед зробленого Олександр Володимирович назвав ремонт даху будинку культури. Зокрема повністю перекрито вестибюль будівлі. Встановлено автобусну зупинку. Викопали водойму для напування громадської худоби. Допомогли у ремонті доріг.
“Постійну підтримку нашому старостинському округу, - розповів Олександр Матійко, - надає керівник горобіївського відділку СТОВ “Батьківщина”, депутат Срібнянської селищної ради Михайло Миколайович Коваленко.  Він добре знає проблеми села і допомагає їх вирішувати, навіть без моїх звернень.
Значно полегшує вирішення проблеми зайнятості у селі тваринницька ферма товариства. Тваринницьку галузь тут розвивають і скорочувати не планують, адже знайти роботу складно у кожному селі, а без ферми – особливо.
Хочу подякувати директору СТОВ “Батьківщина” Миколі Михайловичу Дмитренку, а також Михайлу Миколайовичу Коваленку за надану допомогу. Сподіваюсь, що вона збережеться і надалі”.  

Категорія: Суспільство | Переглядів: 464 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 8
8 Юрій   (10.08.2018 7:51 AM)
Коли керівництво району агітувало за "добровільне" об`єднання громад, то говорило, що тільки об`єднаємося, так відразу і заживемо як люди. А насправді вийшло, що 12 малих пустих мішків перетворили на один великий пустий мішок. Хіба це діло, що за кожним гвіздком треба йти до Дмитренка?

7 uliya_viktorivna   (08.08.2018 8:28 AM)
Замість того щоб постійно критикувати роботу СТОВ "Батьківщина" за допомогу, яка для її опонентів як кістка в горлі. Ви б подумали про майбутнє... Що буде з районом, селами  коли перестане надходити благодійна допомога? Хто тоді і за чії кошти буде ремонтувати той же дах? Ми звикли лише гарно говорити, а роботу і відповідальність перекладати то на владу, то на інших....

6 Василь   (07.08.2018 10:52 AM)
Для "Срібне"
Батьківщина допомагає, значить будемо її критикувать: а чого ще більше не дає-апетити ростуть. А чогго ви не вимагаєте від інших орендаторів хоча б мізера. Бо знаєте, що нічого не отримаєте. Тут все закономірно: роби - комусь буде всеодно не так, не роби, сиди тихо і не висовуй носа - ніхто і не критикуватиме.
А хіба тільки Батьківщина їздить по дорогах? А чим вивозиться урожай із полів інших підприємств? Літаками?

5 Левко   (07.08.2018 9:12 AM)
Які у нас можуть бути вимоги до будь-якого сільгосптовариства? Обрій чи Батьківщина чи Дружба-нова.Вчасно заплатити податки, заробітну плату, орендну плату. А ви що думали? Це ж підприємці, а не благодійна організація. Допомагають з доброї волі так подякуйте їм. А ні так яке є законне право вимагати у них цю допомогу?

4 срібне   (07.08.2018 8:17 AM)
Без конкуренції розвитку не буде. Дивлячись на цю допомогу нічим іншим назвати це не можна як мізерна подачка. Дивитись треба ширше на питання РОЗВИТКУ а не підтримки жевріння.... Напишіть краще скільки батьківщина має прихованого прибутку і стане зрозуміло скільки в дороги та інші інфраструктуру вони повинні вкладати.

3 Іван   (07.08.2018 7:53 AM)
Так може місцевим жителям для того щоб порівняли дороги, зразу потрібно звертатись до СТОВ "Батьківщина", а то вражає дорога після ремонту автодору від лікарні до Данчечевої гори і велосипедом неможливо проїхать, а скільки таких доріг по Срібному, що дощами порозмивало і нікому до них діла немає....

2 Василь   (06.08.2018 4:36 PM)
Не дивлячись на політичну прихильність, давайте щиро признаємось кожен сам собі: якби не СТОВ "Батьківщина" у нашому районі, всім селам давно вже був би гаплик. А не гаплик, так ой як же ж тяжко( дивлюсь на допомогу інших причетних до району товариств і бізнесменів). Проаналізуйте: померла людина -допомогли, захворіла - до Дмитренка, дах тече, машина провалилась у яму на дорозі - туди ж. І т.д., і т.п. Вважаю,що нашому району просто пощастило,що ці люди звідси родом і бачать всі проблеми зсередини. Ну якому в біса дядькові з Києва треба той дах у якійсь Горобіївці та ще й у клубі?

1 Читач   (06.08.2018 4:16 PM)
Приємно дивитися на результати злагодженої роботи.

Можна зробити висновки про те, хто робить, а не лише говорить та обіцяє.
Добрі справи ніколи не бувають зайвими.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
21.08.2018
5:58 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 616
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!