RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Серпень » 10 » Про бюджетний процес доступно і зрозуміло
7:18 PM
Про бюджетний процес доступно і зрозуміло

10 серпня в залі засідань Срібнянської районної ради Чернігівським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування було проведено семінар для посадових осіб Срібнянської селищної  ОТГ,  Варвинської селищної ОТГ, Талалаївської селищної ОТГ, Линовицької селищної ОТГ на тему: «Безперервність бюджетного процесу: питання - відповіді». 
В семмінарі взяли участь Ірина Кудрик – директор Чернігівського ВП ЦРМС, Олександр Мельник – радник з питань місцевих фінансів Чернігівського ВП ЦРМС, Світлана Суслова – начальник управління фінансів соціально-культурної сфери та органів влади Департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації, Світлана Проценко – начальник відділу Прилуцької ОДПІ, Оксана Пархоменко – головний державний ревізор-інспектор Прилуцької ОДПІ. 
В ході семінару обговорювались питання щодо джерел наповнення місцевих бюджетів, взаємодії органів ДФС і місцевого самоврядування при наповненні бюджетів та планування і використання бюджетних коштів об’єднаних територіальних громад. Учасники семінару у формі діалогу мали можливість отримати відповіді на практичні питання діяльності ОТГ в сфері місцевих фінансів.
Після тренінгу учасники семінару побували у СТОВ "Батьківщина", яке дає найбільшу частку надходжень до місцевих бюджетів у районі.


*Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування – неурядова організація, створена за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону в грудні 2016 року. Головним завданням Центру є підтримка впровадження реформи з децентралізації та секторальних реформ урядом України в Чернігівській області, покращення надання місцевих адміністративних послуг громадянам. З перших днів команда Чернігівського ЦРМС допомагає громадам Чернігівщини об’єднуватися, ставати самодостатніми та успішними. Центр надає методичну, інформаційну та консультативну підтримку з таких напрямків: юридичний, фінансовий, економічний, регіонального розвитку, проектного менеджменту, муніципальних послуг, інформаційний та комунікаційний.

Категорія: Влада | Переглядів: 411 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
21.08.2018
5:58 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 616
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!