RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Серпень » 27 » Поштова реформа в дії
8:42 AM
Поштова реформа в дії

21 серпня в районі розпочалась реалізація проекту “Укрпошти” “Пересувне відділення”. Передплатники “Срібнянщини” першими побачили її результати. Та ще й у поєднанні з вихідним днем у п’ятницю 24 серпня. В результаті наступного дня, в суботу 25 серпня, газету одержали лише жителі Срібного, Сокиринець, Калюжинець та Васьківець.
Далі, у неділю та понеділок 26 і 27 серпня на пошті вихідні. У решті населених пунктів району газету одержать лише у вівторок та середу 28 і 29 серпня. Причому останніми, у середу, одержать її в Олексинцях, Харитонівці, Карпилівці, Гриціївці і Лебединцях.
Можна зрозуміти обурення передплатників, які передплачували газети із зовсім іншими очікуваними термінами доставки. Особливо цікавою виглядає доставка інших газет з програмою телепередач на тиждень, яка стає нікому не потрібною.
 Щоб хоч якось зменшити проблеми з доставкою, в редакції “Срібнянщини” прийнято рішення змінити день виходу газети з п’ятниці на четвер. Таким чином більша частина передплатників мають одержати її вчасно.
Сьогодні ми не маємо можливості назвати точні дні доставки по кожному населеному пункту району. Графік доставки ще відпрацьовується і до першого жовтня до нього вноситимуться щотижневі зміни. Про це "Срібнянщина" повідомляла в минулому номері, якого так і не одержали ще у більшості сіл.
З усіх питань, пов’язаних з впровадженням у нашому районі проекту “Пересувне відділення”, в тому числі термінів достави “Срібнянщини”, потрібно звертатись до начальника Срібнянського відділення поштового зв’язку Коверник Галини Вікторівни за телефонами 2-61-08 або мобільному 066-510-05-70.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 452 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
24.09.2018
2:26 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 625
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!