RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Серпень » 31 » Знай наших!
9:14 AM
Знай наших!

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Чернігівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.
У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.
Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. 
Всього в обласному рейтингу 323 школи Чернігівщини. З Срібнянського району найвищі місця в ньому займають Дігтярівська школа - 14-е місце, Сокиринська - 16-е, Савинська - 29-е, Срібнянська - 43-е, Гурбинська - 58-е. Якщо порівняти з нашими сусідами - Варвинським і Талалаївським районами, то кращий результат має Варвинська районна гімназія - 13-е місце.
Для порівняння: у 2017 році кращі місця у обласному рейтигу мали Гурбинська школа - 15-е, Сокиринська - 29-е, Дігтярівська - 30-е, Карпилівська - 61-е, Срібнянська - 121-е.
За результатати ЗНО з окремих предметів у 2018 році в рейтинг шкіл України включено 200 навчальних закладів. В цьому рейтингу ми маємо такі кращі місця: Дігтярівська школа - 11-е місце серед шкіл України з англійської мови, Савинська школа - 80-е місце в Україні за результатами ЗНО з фізики.

 

Категорія: Освіта | Переглядів: 398 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
24.09.2018
1:42 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 625
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!