RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Вересень » 17 » Щоб пам’ять в нашім серці зберегти
3:50 PM
Щоб пам’ять в нашім серці зберегти

Швидко, мов весняні струмки, збігають роки. Сьогодні, 17 вересня,  у  Срібному  відзначали 75-у ювілейну річницю вигнання нацистських окупантів з території Срібнянщини. З цієї нагоди  відбувся мітинг жителів селища. 
Розпочався він з театралізованої постановки, в якій аматори районного будинку культури показали епізоди життя воєнних років, коли справжнім святом був лист з фронту від найрідніших чоловіків, яких чекали, вірили, сподівались, що вони повернуться додому, мріяли про закінчення війни. Та не всім судилася така радість...
Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся до отчого порогу, хто віддав своє життя за всіх нас, увійшовши в безсмертя, пам’ять воїнів, які загинули під час визволення Срібнянщини. 
 Слова вдячності і пошани воїнам-визволителям за їхній подвиг говорили на мітингу голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко,  військовий комісар  Срібнянського об’єднаного міського військового комісаріату  Володимир Артеменко, голова ради ветеранів  Владислав  Тимченко, учениця  11 класу  Срібнянської школи Аліна Никоненко.
Голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, голова районної ради Олена Панченко, секретар селищної ради Ірина Мартинюк, голова ради ветеранів Владислав Тимченко, всі учасники мітингу поклали квіти до меморіального комплексу на місці спаленої школи, братської могили «Жертвам фашистського терору» та до Алеї Пам’яті.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 368 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
3:21 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!