RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Надзвичайна ситуація
12:25 PM
Надзвичайна ситуація

Сьогодні, 9 жовтня, відбулося позачергове засідання евакуаційної комісії Срібнянської райдержадміністрації, яке відкрив та провів її голова Костянтин Чаленко. В роботі засідання взяли участь голова  адміністрації Ніна Бондаренко, перший заступник голови Микола Близнюк, секретар селищної ради Ірина Мартинюк, працівники медичної галузі, МЧС, правоохоронних органів, освіти, інші.
Засідання комісії викликане ситуацією в сусідньому районі – вибухами на військових складах поблизу Ічні, що почалися в ніч на 9 жовтня. 
На засіданні комісії розроблений план заходів для нашого району, щоб володіти та контролювати ситуацію, що відбувається. Визначені пункти збору людей та подальшої їх евакуації.
Медичні заклади району, за потреби, вже готові приймати пацієнтів. Випрацюваний план дій і в правоохоронних органах (підготовлені резервні команди, в посиленому режимі працює чергова частина). Підготовлені до надзвичайних ситуацій і в Срібнянському РС УДСНС (транспортне забезпечення, ресурси тощо).
На засідання екакуаційної комісії обговорені й інші питання задля подальшої злагодженої роботи.  
На території Срібнянського району вже є люди, які змушені були евакуюватися з Ічнянського району, всі вони забезпечені житлом, харчуванням.Біля 60 чоловік тимчасово поселені в гуртожитку Сокиринського агроліцею.

Категорія: Влада | Переглядів: 306 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
18.10.2018
3:39 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 630
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!