RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Срібнянська громада на шляху успішного розвитку
11:50 AM
Срібнянська громада на шляху успішного розвитку

КП «Комунгосп» Срібнянської селищної ради продовжує оновлювати свій автотранспортний парк. 26 жовтня цього року підприємство отримало екскаватор марки АМКОДОР, який було придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та за співфінансування селищної ради. Вартість екскаватора становить 1 087 200 грн. Придбана техніка буде використовуватися для потреб Срібнянської громади. Адже при проведенні різноманітних будівельно-монтажних, земляних чи інших видів робіт неможливо обійтись без екскаватора.
Двома днями раніше в КП "Комунгосп" з'явилася нова асенізаційна машина марки МАЗ, яка була придбана за такою ж схемою фінансування. Вартість машини становить 1 млн. 248 тис. грн.

Категорія: Влада | Переглядів: 425 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 1
1 Анатолій   (05.11.2018 4:45 PM)
Ще потрібно придбати автопідйомник для вуличного освітлення, яке вже місцями не працює півтора роки, хоча світильники встановили нові. Вожу дитину в дитячий садок по вул. Сонячній вже скоро зима і темніє рано, страшно йти так як водії не дотримуються правил і іноді летять просто. Від самого ларька(магазину) ПП "Коваль" і до двоповерхівок. Місцеві кажуть як жив у нас раніше на вулиці РЕСовець так світилось наче в Києві, а як виїхав той, так і світло пропало, а хтось жартує шо то Куделя спеціально відключив, як його зняли))). Питання хто відповідає за вуличне освітлення РЕС чи селищна рада?
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
18.11.2018
11:38 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 632
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!