RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2018 » Грудень » 12 » Лист покликав у дорогу
12:31 PM
Лист покликав у дорогу

Коли учні Срібнянської школи, брат і сестра Ельвіра та  Артем Наконечні написали листа народному депутату Олегу Ляшку та запросили його в гості до свого навчального закладу, вони може і самі до кінця не вірили, що депутат прийме їхнє запрошення. Та яких тільки приємних несподіванок не трапляється напередодні різдвяних свят! Саме такою приємною несподіванкою став сьогодні візит до Срібнянської школи Олега Ляшка. Народного депутата зустрічали директор школи Валерій Декрет, голова районної ради Олена Панченко, секретар Срібнянської селищної ради ради Ірина Мартинюк, начальник відділу освіти селищної ради Віталій Никоненко. Вони обговорили проблеми навчального закладу, розглянули шляхи їх вирішення. 
Олег Валерійович поспілкувався з школярами, працівниками школи і звичайно ж з авторами листа-запрошення та вручив Ельвірі і Артему новорічні подарунки. Для школи народний депутат передав Валерію Декрету подарунок на замовлення - фотоапарат. До речі, Олег Ляшко у Срібнянській школі не вперше. 
- Коли є можливість - завжди заїжджаю сюди, - сказав він. – Бо Срібне – у моєму серці. Я дуже радий від перебування у вашій школі, у Срібному, радий бачити і вітати вас. 
Олег Валерійович пообіцяв, що він особисто та Радикальна партія Олега Ляшка робитимуть все можливе для покращення життя людей. Народний депутат зазначив, що держава має значно більше, ніж зараз, турбуватись про вчителів, працівників дошкільних закладів, лікарів. Після президентських виборів будуть радикально підвищені заробітні плати цим категоріям працівників. Бо тільки та країна має майбутнє, яка інвестує в освіту, в охорону здоров’я.
Також буде відновлено державний  контроль за цінами. Щоб не було так як сьогодні, коли з черговим підвищенням зарплат зростають і ціни.
Рівень життя потрібно зробити таким, щоб люди не їхали на заробітки в інші країні, а жили і працювали у своїй державі.
На завершення зустрічі Олег Ляшко побажав школярам успіхів у навчанні, бути наполегливими, вірити в себе, не відступати перед труднощами і не опускати рук, коли щось не вдається. Тільки так можна стати успішним і досягти своєї мети.

Категорія: Влада | Переглядів: 623 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.4/8
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
17.01.2019
9:51 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 645
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!