RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Січень » 17 » У райдержадміністрації
6:48 PM
У райдержадміністрації

У Срібному сьогодні перебував голова обласної державної адміністрації Олександр Мисник. У райдержадміністрації він разом з депутатом обласної ради Миколою Дейкуном зустрілися з керівниками підприємств, установ, організацій району, працівниками  райдержадміністрації, районної і селищної рад, головами депутатських фракцій місцевих рад.
Про зроблене у районі, громаді за минулий рік, про проблеми, які потребують вирішення, розповіли голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко та секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк.
 Перед учасниками зібрання виступив Олександр Мисник. “Коли слухаєш про результати, яких ви досягли,- сказав він,-  то, звичайно, є підстави порадіти і, в першу чергу порадіти за вас. Все сказане об’єднує одне, що все це ви робили спільно. Ніхто не перетягав ковдру на себе, не забирав собі заслуг за зроблене”. 
“На Срібнянщині,- зазначив  Олександр Мисник, - є команда, яка працює на спільний результат, на розбудову рідного краю. Хотів би подякувати за це голові райдержадміністрації, голові районної ради, секретарю селищної ради”.
Таким громадам, як Срібнянська, де працюють, де стовідсотково освоюють державні кошти, хочеться допомагати і підтримувати їх. Було відзначено також конструктивну співпрацю в районі влади і бізнесу, яка дає позитивні результати.
Олександр Мисник зупинився на актуальних для області та району питаннях – медицини, освіти, ремонту доріг, розповів про державну підтримку об’єднаних громад, виконання в області ряду державних програм. 
Одним з болючих питань, які обговорювались на зустрічі, була поштова реформа, котра призвела до суттєвого погіршення доставки періодичних видань та кореспонденції, особливо у сільській місцевості.  Президент дав доручення про відновлення поштових відділень на Чернігівщині. Воно починає виконуватися, але цей процес має проходити швидше. У січні в області вже відновлено два поштових відділення. Зараз проходить відпрацювання районів, відбудуться кущові зібрання з керівництвом “Укрпошти”, де будуть обговорені шляхи відновлення нормальної роботи поштовиків.
Кожен із присутніх мав можливість звернутись до губернатора із запитаннями, проте таких звернень не було. Очевидно, що після  виступу Олександра Мисника та оцінки його бачення стану справ у районі, можливі запитання, які обговорювались в кулуарах перед зустріччю і які в нереально сумних розфарбовках періодично піднімаються в соцмережах, тут виглядали б зовсім недоречними. 
На завершення зустрічі Олександр Мисник за дорученням Президента Петра Порошенка вручив головному інженеру СТОВ “Батьківщина” Івану Борсуку державну нагороду – відзнаку “Заслужений працівник сільського господарства України”. Це почесне звання присвоєно Івану Григоровичу Указом Президента 11 листопада минулого року.
Після зібрання в райдержадміністрації Олександр Мисник відвідав школу та дитсадок у Срібному, ознайомився із зробленим у цих закладах за минулий рік для покращення умов навчання і перебування дітей.

Переглядів: 605 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.8/11
Всього коментарів: 1Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
19.02.2019
5:36 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!