RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Січень » 23 » З новосіллям!
12:39 PM
З новосіллям!

Власником однокімнатної квартири, що знаходиться в Срібному, у двоповерховому будинку біля автостанції, став 20-річний Євген Верза, який перебував першим у черзі цієї пільгової категорії. 

Коли Євген залишився без батьків, ним стала опікуватись бабуся. Та за кілька років і вона відійшла у інший світ. Будинок їхньої сім’ї у Савинцях, “шевченківська хата”,  зруйнувався, став зовсім не придатний для проживання.
Зараз Євген живе у Чернігові. Навчається на кухаря і одночасно працює за фахом.
Сьогодні він вперше відкрив двері нового житла. 
-    Чи задоволений квартирою?
-    Звичайно, так, - відповідає. – Тут можна залишатись жити хоч сьогодні, квартира доглянута, термінових ремонтів не потребує. Щиро дякую селищній, районній владі, що зміг реалізувати своє право на безкоштовне житло. Адже для цього довелось зібрати повний пакет документів, погоджувати їх в Чернігові.
- Вартість квартири становить 189 тис. грн., - додає заступник голови Срібнянської селищної ради Володимир Шуляк. – Квартира однокімнатна. Загальна її площа 38,5 кв. м., житлова – 20,5 кв. м. 
Євген став власником квартири, але протягом десяти років не має права відчуження, тобто не зможе продати її, подарувати.  
Селищна рада придбала квартиру за кошти державного бюджету, які надійшли у вигляді цільової субвенції для придбання житла дитині-сироті. Це відбулося вперше в історії району. Сподіваюсь, що державна програма знайде своє продовження і через певний час черговий претендент на житло серед дітей-сиріт, згідно черги, теж зможе відсвяткувати новосілля.

 

 

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 578 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.7/9
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
19.02.2019
5:25 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!