RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Січень » 28 » Вічна пам’ять героям!
12:04 PM
Вічна пам’ять героям!

У Києві 14 жовтня цього року на території Міністерства оборони відкрили Залу пам'яті захисників України. Розташована вона так, щоб військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, всі громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам. В залі розміщено Книгу пам'яті, до якої вписано імена українських військових, які загинули на Сході України, а на стінах Зали вміщено 2532 таблички з прізвищами загиблих військовослужбовців.
Біля споруди Зали облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном пам'яті та Стеллою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Кожного дня в Залі пам'яті проводиться поминальний ритуал за бійцями, які загинули саме в цей день. І кожного дня, коли гинули захисники України, дзвін б'є відповідну кількість разів. 
Лише 32 дні на рік не проходить церемоніал, на щастя це дні, коли не було загиблих. Найбільше, 162 удари за день, відлічує дзвін у день Іловайської трагедії.
26 січня у Залі пам’яті вшанували нашого земляка з Карпилівки Олександра Таценка, який у 2015 році загинув у війні на Сході України. 
У ранковому церемоніалі вшанування взяли участь вдова солдата Ірина Таценко, сини Олексій та Владислав, голова районної спілки учасників АТО «Патріоти Срібнянщини» Олександр Матійко.
…Холодного ранку 26 січня 2019 року Дзвін пам’яті пролунав тринадцять разів. Цього дня перестали битися серця тринадцяти мужніх захисників, які героїчно захищали Україну, і серед них – Олександр Таценко.
Вічна пам’ять героям!

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 454 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.6/9
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
19.02.2019
5:33 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 651
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!