RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2019 » Лютий » 15 » Вшанували пам’ять загиблих
11:15 AM
Вшанували пам’ять загиблих

Щорічно на державному рівні українська спільнота відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 15 лютого 2019 року виповнюється 30 років з моменту закінчення завершального етапу виведення радянських військ з Афганістану. Військово-політична спецоперація СРСР в Афганістані 1979–1989 років тривала 9 років, 1 місяць і 19 днів. Афганська війна жорстоко зачепила всіх її учасників, і особливо їх сім’ї. Це незагоєна рана, невідступний біль.
Сьогодні ветерани афганської війни, керівники району і селищної громади - голова районної ради Олена Панченко, голова райдержадміністрації Ніна Бондаренко, секретар Срібнянської селищної ради Ірина Мартинюк, жителі райцентру зібрались біля пам’ятного знака на честь воїнів-афганців у Срібному, щоб вшанувати пам’ять загиблих.
З афганської війни не повернулись до рідних осель троє наших земляків: прапорщик Григорій Гапон з Дейманівки, підполковник Юрій Смирний з Срібного, молодший сержант Михайло Карпусь з Гнатівки. 
Воїни-афганці та керівники району і громади вшанували їх пам’ять і поклали квіти до могил загиблих у Срібному, Дейманівці і Гнатівці.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 313 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
23.03.2019
5:26 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 654
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2019 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!